Jump to content

Kompletne diskografije


stein

Preporučeni Komentari

Ajd malo da podelim radost... post-13-0-39137300-1315139517_thumb.jpg Ima još nekoliko naslova koji su u drugom folderu (ovde su izostavljeni jer ih imam od ranije) i moram da proverim da li ima neko izdanje posle 2008... Najobimnija diskografija koju imam, a sve su original albumi, bez piratskih (bootleg) snimaka, koje, ja, baš, eto, lično, ne volem... :)Sve u svemu, 69 CD-a... :whistle2: Sledeći projekat je kompletiranje svih albuma Carlosa Santane...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 35
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ajd malo da podelim radost... post-13-0-39137300-1315139517_thumb.jpg Ima još nekoliko naslova koji su u drugom folderu (ovde su izostavljeni jer ih imam od ranije) i moram da proverim da li ima neko izdanje posle 2008... Najobimnija diskografija koju imam, a sve su original albumi, bez piratskih (bootleg) snimaka, koje, ja, baš, eto, lično, ne volem... :)Sve u svemu, 69 CD-a... :whistle2: Sledeći projekat je kompletiranje svih albuma Carlosa Santane...

na kom nosaču zvuka ti je sve ovo
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

na kom nosaču zvuka ti je sve ovo

Na CD pločama, slika je samo informativnog karaktera, sve je kopirano sa CD-a i napravljen bekap na PC, mnoge CD ploče su pozajmljene zarad presnimavanja (ponešto skinuto sa neta). Za sebe ću da narezujem na CD ploče one albume koje inače nemam u vlasništvu, a želim da ih slušam.Skoro da zavidim onima koji sebe smatraju obožavaocima pokojne Amy Winehouse... Dva albuma i nekoliko singlova i ćao... Sledeće je:http://en.wikipedia....ana_discographyhttp://en.wikipedia....%29_discography Treba sada da sve stavim na gomilu, izbacim preklapanja i proverim stanje u ličnoj kolekciji... Naravno, pošto nisam kolekcionar, ne skupljam sva izdanja i re-izdanja jednog te istog albuma, i ne skupljam zasebne singlove ako su već objavljeni na nekom albumu... Znam jednog lika koji ima oko 400 CD-a od Iron Maiden-a... Znači, ako su snimili šum mokrenja bubnjara pre ili posle koncerta, brate, i to ima snimljeno u svim mogućim verzijama, prvi japanski otisak, 24K gold remaster a i demo snimak, pre remastera... :notthinking:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:hi: samo obrnutim redom

Pa ide u jedan sektor. Carlos Santana i njegov istoimeni bend.Još me malo kopka da li da recimo Album "Lotus Gem" ( http://theblues-thatjazz.com/en/latin-french-italian/385-carlossantana/5730-carlos-santana-jeff-beck-a-steve-lukather-lotus-gem-1986.html) , gostovanje na JL Hookerovom albumu "Healer" i slične stvari trpam na istu gomilu... Al dobro, ima se kada, ovo je nešto što radim kada bi neko drugi možda kljucao pasijans na kompu...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovo si izlistao samo tako ili imaš kompletne diskografije?

Meni nedostaje (ne zadugo) od Loreene "A Mediterranean Odyssey" a imam album iz 2009 - "A Mummers' Dance Through Ireland" koji nije naveden u listi na Wikipediji. Našao sam spisak koji je, recimo kompletniji, ali na oficijelnom sajtu ima detalja koji me zbunjuju...

Elem, listing postojećih albuma:

(17 Albuma, 20CD-a)

Loreena McKennitt 1985 Elemental

Loreena McKennitt 1987 To Drive The Cold Winter Away

Loreena McKennitt 1989 Parallel Dreams

Loreena McKennitt 1992 The Visit

Loreena McKennitt 1994 The Mask And Mirror

Loreena McKennitt 1995 A Winter Garden (EP)

Loreena McKennitt 1995 Live In San Francisco at the Palace Of Fine Arts (Live)

Loreena McKennitt 1997 The Best Of

Loreena McKennitt 1997 The Book Of Secrets

Loreena McKennitt 1998 The Mummer’s Dance (Single)

Loreena McKennitt 1999 Live In Paris And Toronto – 2CD (Live)

Loreena McKennitt 2006 An Ancient Muse

Loreena McKennitt 2007 Nights From The Alhambra – 2CD (Live)

Loreena McKennitt 2008 A Midwinter Nights Dream

Loreena McKennitt 2009 A Mediterranean Odyssey – 2CD (BOX)

Loreena McKennitt 2009 A Mummers Dance Through Ireland

Loreena McKennitt 2010 The Wind That Shakes The Barley

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

[*]1972 Naturally

[*]1973 Really

[*]1974 Okie

[*]1976 Troubadour

[*]1979 5

[*]1981 Shades

[*]1982 Grasshopper

[*]1983 #8

[*]1984 Special Edition (a compilation of hits from previous albums)

[*]1990 Travel Log

[*]1992 Number 10

[*]1994 Closer to You

[*]1996 Guitar Man

[*]1997 Anyway the Wind Blows

[*]1998 The Very Best of J.J. Cale

[*]2000 Universal Masters Collection

[*]2001 Live

[*]2004 To Tulsa and Back

[*]2006 Collected (with bonus tracks) (Dutch release only)

[*]2006 The Road to Escondido (with Eric Clapton)

[*]2007 Rewind: The Unreleased Recordings

[*]2009 Roll On

[edit]

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

samo za tebe:Nights From The Alhambra imam na DVD-u

Mmm.. ajd da ne komplikujemo, ne bavim se rapidšerovima, ja sam više torrentman... A i "sišlo je" u međuvremenu :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zanimljivost: Tek sam sada skapirao da imam samo dva CD-a od Beatlesa... (onomad sam se zatrčao na crveni i plavi album na pijaci i keširao) i sad i ne znam gde su mi... :scratch_head: ... verovatno kod žene u njenoj radnji...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zanimljivost: Tek sam sada skapirao da imam samo dva CD-a od Beatlesa... (onomad sam se zatrčao na crveni i plavi album na pijaci i keširao) i sad i ne znam gde su mi... :scratch_head: ... verovatno kod žene u njenoj radnji...

Moj brat ima sve od Beatlesa, originale, odavno je to kompletirao dok su jos cene bile prihvatljive. Original kod nas u Valjevu kosta od 1400 pa na gore. Stvarno je skupo kupovati originale, flac na torrentu pa na cd i isto. Ima i kod nas na pijaci ali je to sve izgrebano. Nekada, kazu, je sve to bilo mnogo jeftinije. Sada razmisljam o kupovini nekog deka, dobijam od brata 250 originala (kaseta) i valjalo bi to imati.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...