Jump to content

Prelistajte "Spintricity" - Rocki M. Fest 2009


Leonardo

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 17
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Hvala za ovo. Za razliku od ova dva matorca, ja sam i porazgledao i malo čak i pročitao ponešto. Zanimljivo da je hotel u planinama a sobe kako mi se čini, greju klima-uređajima? :assshake: Još luđe, kod nas, svi klime montiraju dovoljno visoko da otežaju čišćenje a u onom hotelu samo treba prići i očistiti... Ne znam da li su palili iste dok su slušali muziku... :bomb:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hvala za ovo. Za razliku od ova dva matorca, ja sam i porazgledao i malo čak i pročitao ponešto. Zanimljivo da je hotel u planinama a sobe kako mi se čini, greju klima-uređajima?  :assshake: Još luđe, kod nas, svi klime montiraju dovoljno visoko da otežaju čišćenje a u onom hotelu samo treba prići i očistiti... Ne znam da li su palili iste dok su slušali muziku...  :bomb:

Што би Зен рекао уопште ме не тангирају ти Фи-Фи уређаји.

А ти Г.Штајн од толико уређаја, Зв.кутија и које чега, уватио се баш за Клима уређаје :bomb::bomb:.

стоН_Колд

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Што би Зен рекао уопште ме не тангирају ти Фи-Фи уређаји.

А ти Г.Штајн од толико уређаја, Зв.кутија и које чега, уватио се баш за Клима уређаје :assshake::bomb:.

стоН_Колд

Valjda mi to bilo zanimljivije od ostatka opreme. Sve ostalo sam već manje-više video u takvim konstelacijama, formama, veličinama i bojama. Nasuprot tome, nisam još video da se klima uređaj montira ispod prozora... Zvučnicima su me mogli fascinirati u vreme kada se pojavio AON album sa trubicama i lavorima od B&W, pa Nautilus (onaj u obliku puževe kućice), i konačno kada sam čuo Apogee Diva... Pojačalima sam bio impresioniran kada sam video Krell-a po prvi put, Transkriptor je bio gramofon kome sam se divio... Sada, imam osećaj da ništa novo pod nebeskom kapom nema...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Slažem se sa tobom, u vezi ručice.Spremam i ja neko iznenadjenje u tom pravcu. Ako ćemo iskreno zar nije sve na Internetu neki EPP, pa i na ovom forumu ima "migajuća" reklama za hi-fi časopis na vrhu strane.Meni lično ne smeta EPP, ničiji, pošto znam šta hoću ( ili mislim da znam ) :character13:.Drugi nek se potrude i ne podlegnu slatkim rečima i lepim slikama.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Meni lično ne smeta EPP, ničiji, pošto znam šta hoću ( ili mislim da znam ) .

Ни мени нешто посебно не смета, али досадише!Дај неки наговештај у вези ручице :character13:.Можда сам Ја у заостатку.стоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ston_K, nemoj se ljutiti ali ne bih pre vremena i ne u ovoj temi.Mogu ti kazati samo to da će biti lepo i dobro.Siguran sam da nisi u zaostatku, obzirom na DIY staž.

Ма мислио сам само ако је твоја идеја боља, лепша, да радимо два комада!стоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...