Jump to content

Pass XA.5 Concept


sp300b

Preporučeni Komentari

Zdravo Manu.ps. What happened to Your Pumpkin - finished ? :ermm:

Zdravo,Nazalost nisam zavrsio Pumpki ... Ya know, ja nikad nista ne zavrsavam ... ;) BTW : Ja sam cheffs UP layout gotov cloned and mebbe I could manage to implement your concept in order to make some tests & so on ... Who knows ..CheersManu
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 134
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Zdravo,Nazalost nisam zavrsio Pumpki ... Ya know, ja nikad nista ne zavrsavam ... ;) BTW : Ja sam cheffs UP layout gotov cloned and mebbe I could manage to implement your concept in order to make some tests & so on ... Who knows ..CheersManu

manu's padawan knows that nista ....... isn't just nista ......there's sometimes more in someone's nista than in someone else's svasta :ermm:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jos bih negdje mogao iskopati iz mojih starih rezervi neke 2sk389 ali me zanima gdje mogu naci 2sk389/2sj109 kombo... meni treba 2 kom 2sj109 a pajdi treba 2 od jednih i drugih..... jel netko zna gdje se u zadnje vrijeme kupuju????ako to ne nadjem isao bih na sk170/sj74 kombo - nasao da se upareni mogu uzeti na Borbely Audio za 4.80Eura po paru - mozda i najbolja opcija???

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jos bih negdje mogao iskopati iz mojih starih rezervi neke 2sk389 ali me zanima gdje mogu naci 2sk389/2sj109 kombo... meni treba 2 kom 2sj109 a pajdi treba 2 od jednih i drugih..... jel netko zna gdje se u zadnje vrijeme kupuju????ako to ne nadjem isao bih na sk170/sj74 kombo - nasao da se upareni mogu uzeti na Borbely Audio za 4.80Eura po paru - mozda i najbolja opcija???

idi u elmatis i kumi/molinema potrebe tu za ccs - supperponiraju se smetnje iz grana napajanja
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ccs - o.k...elmatis - nemaju - pitao ;) bit ce Borbely sve se meni cini.... :ermm: i upareni 170/74 kombo....cini mi se ciniiiiiii.... ;)

mozes li platiti paypalom?ako mozes - Ruach (James) na Diyaudio.com je tvoj man ;provereno vise puta - pouzdano kao da kupujes iza coska gde kupujes kruh
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

mogu platiti sa PayPal-om - jel to za k389/j109 kombo ili za k170/j74 kombo....thnx na info - idem provjeriti :thumbup: heheheehyes...!

170/74 BL , a imao je i 103/246 BL i GR ( jednih nije imao BL , a GR oba )posalji mu mail preko DiyA ali i direktno i na >[email protected]< (namerno stavih u brackets , skini ih) i reci da sam ti ga ja preporucio - mozda bude blagonakloniji ako je stisnut sa kolicinom
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

mail je vec poslan ali sam ga upitao da li ima i 2sk389 i 2sj109....u biti kontam da bi mi se vise isplatilo nabaviti uparene k170 i j74 kod borbely-ja ili od impulsa jer ne moram kupovati zilion komada da ih uparujem........mene u biti zanima da li mogu igdje nabaviti k389/j109 primjerke (originalne naravno)... to bi tek bio stos... imam doma 2 komada k389 ali mi nedostaje jos dva i fale mi j109......kopam kopam - ko' rudar....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

mail je vec poslan ali sam ga upitao da li ima i 2sk389 i 2sj109....u biti kontam da bi mi se vise isplatilo nabaviti uparene k170 i j74 kod borbely-ja ili od impulsa jer ne moram kupovati zilion komada da ih uparujem........mene u biti zanima da li mogu igdje nabaviti k389/j109 primjerke (originalne naravno)... to bi tek bio stos... imam doma 2 komada k389 ali mi nedostaje jos dva i fale mi j109......kopam kopam - ko' rudar....

hehene's ih ni kod Borbely-ja iskopat ......ako je suditi po sajtu mu , ne znam st abi rekao da ga direktno pitas ....sta bi pravio sa njima ?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ovo bih radili - :rofl: samo umjesto 2sk389 i 2sj109 staviti 2sk170 i 2sj74... po dva komada uparena....recimo :thumbup: ali koncepcija kao kod chef-a :cheers:http://www.diyaudio.com/forums/showthread.php?s=&threadid=108683............znam da kod borbelija ne mogu dobiti 389/109 ali nudi 170/74... no mislim ipak da cu ici sa opcijom kolege impulse-a....mislim da ce to biti fine... :good:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ovo bih radili - :thumbup: samo umjesto 2sk389 i 2sj109 staviti 2sk170 i 2sj74... po dva komada uparena....recimo :rofl: ali koncepcija kao kod chef-a :good:http://www.diyaudio.com/forums/showthread.php?s=&threadid=108683............znam da kod borbelija ne mogu dobiti 389/109 ali nudi 170/74... no mislim ipak da cu ici sa opcijom kolege impulse-a....mislim da ce to biti fine... :cheers:

to sto mi pravimo ovde je otprilike igrarija sa UGS a la chef , pa bias shmias a la Papa , verovatno sa shunt psu za front end by ZM itdako ti stvarno ne trebaju jfets za kolicinu - Impuls je right place
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pa to sam i mislio... ne zelim da se cackam sa uparivanjem - skupo i time consuming....impuls i ciao - ako ne uspijem naci 389/109 kombo....a nekako imam slabe izglede za to...koliko vidim ubadaju uparene 170/74 komboe direktno na nozice 389/109 komba... tako da moguce da cemo to upravo pajdo i ja odraditi .... na shemu a la chef.....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

to je odlicno :thumbup: ...ja imam neki trafo "za varenje" - ostalo ce pricekati ...101 projekt na cekanju...ali bih volio pribaviti dijelove kad mi ej zgoda jer je pajdi frka za amp pa kad on uzima da se i ja ubacim.... :cheers: hehehehehehehsp300b - cekam s nestrpljenjem prve taktove iz tvog primjerka....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

cini se da cemo uspjeti doci do originalnih plocica - profi odradjenih od projekta ChefDeGaar-a ... (vidi ovaj link: http://www.diyaudio.com/forums/showthread.php?s=&threadid=108683 ).....kako je k389/j109 (trenutno se cini) nemoguce pribaviti - isli bi na k170/j74 uparene.... i direktno ubocali u podnozje gdje je predvidjen k389 i j109.... gledao sam malo datasheet-ove duplih i jednostrukih - nije da se bas podudaraju.... najvise me brine gate-source cut off voltage i staticke karakteristike....razlika izmedju k389 i k170 bi mozda mogla biti problem??? kontam da bi se ipak nesto moralo u samom sklopu ChefDeGaar-a mijenjati da sve sjedne kako spada... nesto poput onoga sto su Zen Mod i sp300b uradili koju stranicu prije........ bez veze - ne mos' nista bez po mozga odraditi.... :thumbup: heheheheheheh :cheers: edit : to sve podrazumjeva da ostavim 2sc2911/2sa1209

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...