Jump to content

Izlozba unikatne keramike Tanje Ivanisevic Radojkovic


Pchelac

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 28
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

imao sam dobru volju da dodjem veceras...postavi slike molim te..

Nema smisla sto su pustili macku da ostri kandze na kuhinjskom podmetacu... :buehehe:

nista se ti ne razumes.. nije ti jasno da je parce zabelezilo trenutak zenskosti? :wild:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Koja crna macka, to je wifey licno, svojim noktima... :wub: . Izlozba traje do 19tog , a bicemo mi tamo po par sati dnevno, pa svrat'te...Bice tamo i flajka kruskovace (od strikana) i flajka sljivovice ( od tasta), pa kome slike nisu dovoljne, ko zeli pravu stvar... Asemblaz post-46-0-95956200-1312927737_thumb.jpg Jos ploca... +2 post-46-0-76765900-1312927780_thumb.jpg I, za promenu, jedan mali pano... post-46-0-14727200-1312927903_thumb.jpg Jedan plochasti oblik... post-46-0-96990200-1312927986_thumb.jpg post-46-0-28689800-1312928063_thumb.jpg Fotke bas i nisu mnogo dobre, sta je ,tu je... Mosda ce nekom biti interesantno to sto su sve ove ploce (40x40cm, otprilike) pravljene na grncarskom tocku, prvo valjak od 15cm u precniku i 45 do 50cm visine, pa se rasece po visini i ispravi na gipsanoj ploci, pokrije drugolm gipsanom plocom i zaboravi na 2 nedelje. Ako se sushi brze i na vazduhu obavezno se iskrivi. Onda sledi Tanjin mačkeće+slikarski rad, pa jos sušenja, pa biskvitno pečenje, onda jos slikanja kojekakvim oxidima i finale na 1250C.

post-46-0-48957000-1312928268_thumb.jpg

post-46-0-28554000-1312928607_thumb.jpg

post-46-0-09080300-1312928901_thumb.jpg

post-46-0-88882700-1312929075_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

bilo je to ovako nekako: stojite vas dvoje u ateljeu..glina na tocku...tanja krece da radi.. nervozna jer joj treba koncentracije i dobra ideja, a ti kuckas po forumu.. mlatis se sa zvucnicima...krece carka.. oboje ste kod tocka..ona zanoveta, vise ne mozes da je slusas i u zelji da iskazes svoje pravo glave porodice lupis o tocak i spljostis glinu..ona nervozno nogom cupka po pedali i zgranuta i dovoljno i pored sveg besa svesna, provuce nokte po spljostenoj masi (umesto po tebi)...i tako..ideja je rodjena..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

bilo je to ovako nekako: stojite vas dvoje u ateljeu..glina na tocku...tanja krece da radi.. nervozna jer joj treba koncentracije i dobra ideja, a ti kuckas po forumu.. mlatis se sa zvucnicima...krece carka.. oboje ste kod tocka..ona zanoveta, vise ne mozes da je slusas i u zelji da iskazes svoje pravo glave porodice lupis o tocak i spljostis glinu..ona nervozno nogom cupka po pedali i zgranuta i dovoljno i pored sveg besa svesna, provuce nokte po spljostenoj masi (umesto po tebi)...i tako..ideja je rodjena..

Ustvari, ja sam tupio o zvucnicima dok je ona pokusavala da nadje inspiraciju... "Samo jos jednom pomeni zvucnike...!" I ja nisam izdrzao ,pa sam morao da iskoristim jednu od ploca kao stit...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Recimo ona fotka iz 20. poruke .......interesantno , to je sigurno .....ono šta bi bilo još interesantnije je objašnjenje šta je poruka tog dela ....

Dovoljno je da ti je interesantno...Inace, to je is serijala Svetlost i Secanja, inspiracija su joj bili igra svetlosti i senki i prozori i vrata i detinjstvo provedeno u pradedinoj kuci ,u Krusevcu. Ja u umetnosti odavno i ne trazim neku smislenu poruku, ako je ima -dobro,moze da doprinese dozivljaju, ali nije neophodna. Uzivam slusajuci Saru Tavarez, al' ne razumem ni rec njenog portugalskog-zelenortskog...pa nema veze.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Evo prodje izlozbica...Drago mi je da se i ovde ponekome dopala.Ovu poslednju nedelju smo proveli u Crnoj Gori, i zatekli smo puno lepih komentara u knjizi utisaka. Neko je pitao za slike sa otvaranja, pa evo sa zakasnjenjem:

post-46-0-67170500-1314131560_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...