Jump to content

Technics SE a900s lampe za vumetre


Banko

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 37
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Banko druze izbegavaj tu LED osvetljenje jer daje odvratno i neprirodno monohromatsko svetlo suzenog spektra ! Ugradjuj tu samo originalne oldschool sijalicke ili neke slicne po dimenzijama , radnom naponu i snazi . Poz

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Оригиналне сијалице неће наћи нигде осим да их подоста плати, а ледови данас поготову на тракама дају лепшу светлост него сијалице и при том мање греју унутрашњост уређаја.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Лакше ћеш намонтирати, и немој при лемљењу да их приближиш штампаној плочици. Не би било лоше да када извадиш целу штампу ван појачавача да тамо где дођу сијлице залепиш парче алуминијумске фолије. Само пази да фолија не додирује изводе сијалица.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

I posle dugo cekanja (posao, odmor, more, slave , preslave...) stavljene su http://www.mgelectronic.rs/product.php?action=view&code=SI-0309&group_id=1039 sijalice, i rade odlicno. problem je bio samo sto je prethodni vlasnik (koji je tvrdio da ga nije nikad dirao i otvara/sredjivao) cackao nesto sa tim sijalicama jer ove koje su bile u njemu i izgorele takodje nisu bile originalne, ali ni odgovarajuce pa je doticni ( ili neko kod koga je nosio da sredi ) premoscavao nesto na samoj plici gde se nalaze sijalice, cak i zarezivao plocu skalpelom kako bi prekidao neke od linija na ploci... no sve je sredjeno i sad radi ok. E sad, treba mi informacija od onih koji imaju ovo pojacalo, ili koji su ga imali, a to je: koliko se greje pojacalo pri normalnom radu ( pod ovim mislim da se ne pojacava/odvrce mnogo) i sobnoj temperaturi od oko 26-28C ?Primetio sam da se moje greje onako, po mom misljenju vise nego sto bi treblo, jer kad stavim ruku na njega, ne mogu da drzim duze od 3-5sec, jer je bash vruce.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pa ne znam sta bi to bilo tacno, ali ja kad savim ruku na njega odozgo, tamo gde su mu prorezi na gornjem delu sasie za ventilaciju, kazem veoma je topao, toliko da mogu tek 3-5sec da stavim ruku.kuler na njemu iz nekog razloga ne radi , tj ne pali se uopste... ali radi, sad kad smo menjali sijalice, probali smo ga "rucno" preko nekog adaptera , kuler radi ali se nikad ne pali sam...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ok, hvala u svakom slucaju! videcu sa ovim istim prijateljem sto mi je sredio sijalice kad opet bude imao vremena da pogleda i ovo... mada on radi ovako "vruce" bez problema od novembra prosle godine kad je kupljen... osim sijalica koje su riknule pre par meseci.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...