Jump to content

Saba greycone fullrange - povoljno


чика-Брка

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 9
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Сале, пријатељу,рецимо да сам ја заинтересован. Ако већ ниси добио неку понуду, волео бих да имам нешто више података. Ускоро ћу имати два појачавача по Сипијевим шемама, оба у А класи, снаге 15 - 20W на 8Ω.Дакле, снага, импеданса, кабинети, шта, како, зашто? Ја сам у годинама са суженим фреквентним опсегом, па ми фулрејнџ сасвим одговара.Може јавно или на ПП.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Сале извини и Ја бих врло радо дошао али ме уби врућина. Мислио сам да ћеш да дођеш код мене са ЗЗЗ-ом, пре неки дан.

pa zar nisi ti trebao da dodjes do mene kad budes isao kodmog komsije i gurua zzz-a ?ja imam zelju da dodjem do tebe da vidim onaj tvoj push pull.ne da mi mira. :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pa zar nisi ti trebao da dodjes do mene kad budes isao kodmog komsije i gurua zzz-a ?ja imam zelju da dodjem do tebe da vidim onaj tvoj push pull.ne da mi mira. :cheers:

Не тада је гуру дошао код мене и донео оне плочице адаптере.Дођи ко ти брани, појачавач је као створен за тебе, ем волиш да се млатиш са таквим стварима ем је комплетан.Смо од мене се одлази у цик зоре. :Viannen_loungelizard:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...