Jump to content

Livenje providne plastike


Pchelac

Preporučeni Komentari

A pazte ovako:Uzeti dve tanke table klirita (1-2mm) i izmedju staviti to sto treba i onda grejati?Ne znam kako bi grejanje islo sa onim pistoljom za skidanje farbe...Aj da pitam nesto, di ima u BG da se kupi klirit?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 36
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ima u Zemunu, na pocetku Ugrinovacke ulice , raskrsnica sa Bezanijskom i pocetkom Tosinog bunara, kad se krene 20m uzbrdo, pa sa leve strane, radnja se valjda i zove Klirit, a treba zvati i Galeniku, imaju valjda i maloprodaju .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne znam kako bi grejanje islo sa onim pistoljom za skidanje farbe...

Poštolji za skidanje boje greju na oko 400 i više stepeni. Trenutak nepažnje i klirit se skvrči i gotovo, izgleda kao opaljen vatrom. Provereno.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@ZeonUFFF!Necu da pokusavam :)

Ја сам покушао са тим феном за скидање боје и упропастио једино парче клирита. Једноставно, исувише је сконцентрисане топлоте.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

evo kako izgleda smola(iz poliester kita za reparaciju)kad se stegne :hipi:

Postavljena slika

Postavljena slika

i nemam vakuum masinu :lol:

nego jednom sam mogo da nadrljam, uzo ja mazo nesto i u limenku gvozdenu orginal umesao vise i nisam potrosio i budala zatvorim poklopac i ostavim u radnoj sobi, kad ja posle 5 min slucajno naisao i pipnem limenku a ona se uzarila :eek: hahahaa, i onda sam na frku zmurecki trcecki izneo napolje, jer da mi je to explendiralo bilo bi zahebano, inace ne postoji nista lepljivije na svetu od te smole :crazy:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ти си још и добро прошао. Мени се десило да сам све три компоненте замутио у стакленој тегли. То се толико усијало да је тегла експлодирала па сам скупљао по тераси епоксид :blackeye:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kad smo vec kod tegle, jednom kao klinac smo drugar i ja napunili teglu benzinom i zapalili, kad je tegla pocela da puca uspanicili se i sta cemo, aj da duvamo da ugasimo, duva on nema sanse, duvam ja nema sanse, i onda odlepim i dunem ko supermanijak i ugasim plamen zapaljenog benzina hahahaha :buehehe: samo kako sam ga ugasio ko u filmovima sav plamen je otisao uvis i oprljio mi trepavice pa sam onda iso ko kreten sa ukrivo skresanim trepavicama jer me drugar friziro da ne bude da sam ih izbeljivao :crazy:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...