Jump to content

P: snagas made in Japan + mixeta


DYNABLASTER

Preporučeni Komentari

evo nadjoj ekvivalent za 2SD845 jeste ovaj

http://darisusgmbh.de/shop/advanced_search_result.php?keywords=+2SB755

izvor znanja

http://www.repdata.de/wbb2/index.php?page=Thread&threadID=73161

znaci oket je! :D

EDIT: uf nesto sam pobrkao :serbvidkakisicl0:

uglavnom ako i ne radi, a trebalo bi da je ispravno i da shljaka, nije problem zameniti ta dva tranzistora

-----------------------------------------------------------------------------

evo ovde ima da se kupe!! B)

http://cgi.ebay.com/Transistor-TOSHIBA-MT-200-2SD845-D845_W0QQitemZ250824417646QQcmdZViewItemQQssPageNameZRSS:B:SRCH:US:102

http://cgi.ebay.com/Transistor-TOSHIBA-MT-200-2SB755-B755-/250824418467?_trksid=p4340.m263&_trkparms=algo%3DSIC%26its%3DI%252BC%26itu%3DUCI%252BIA%252BUA%252BFICS%252BUFI%26otn%3D15%26pmod%3D250824417646%26ps%3D63%26clkid%3D1170293473560729171

znaci jos 16$ da se investira i eto superpro

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 58
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

poco sam dobijati i ponude tipa: evo dam ti 40 evra pod uslovom da ti platis postarinu :heh:mislim da bi ipak najrealnije bilo da ja platim 200 evra i da pride dam sve moje zvucnike i pojacala sto imam da bi taj neko "kupio" ovo pojacalo+mixetu, a to bih i uradio kad bi pojeo jedno kilo Psilocybe serbica

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

poco sam dobijati i ponude tipa: evo dam ti 40 evra pod uslovom da ti platis postarinu :heh:mislim da bi ipak najrealnije bilo da ja platim 200 evra i da pride dam sve moje zvucnike i pojacala sto imam da bi taj neko "kupio" ovo pojacalo+mixetu, a to bih i uradio kad bi pojeo jedno kilo Psilocybe serbica

Ja sam zato odustao od prodaje gomile stvari... Neka, od stajanja se neće pokvariti, trebaće ponešto ponekom pa ćemo da vadimo iz šteka... :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam zato odustao od prodaje gomile stvari... Neka, od stajanja se neće pokvariti, trebaće ponešto ponekom pa ćemo da vadimo iz šteka... :)

nema frke, vadicemo iz steka kad pukne $ i Evro, pa cemo menjati zvuk za lebac :lol: Zeon boys pa moglo bi, dosta mi je i jedna flajka Shato la Fit iz 1789. :P
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

evo sve sam chekirao!

ta 4 konjdensa imaju vrednosti:

TSW

4700uF

63V

Japan

+85C

-----------------------------------

dalje fora sa trandzama stoji ovako:

Desna strana

crni

2SD845

2SD845

zeleni

2SB755

2SB755

----------------

Leva strana

crni

2SC2565

2SD845

zeleni

2SB755

2SA1095

pojacalo ima 12kg a mixeta 2,5kg znaci paket je do 15kg postarine, a saljem aksom

Dynablaster hvala na ovim informacijama iz kojih sam zakljucio sledece :

Ako su Elkovi deklarisani na 63VDC onda je tu bipolarno napajanje tog SS AB/B Class Amp- a negde oko + - 50 do + - 55 VDC sto opet znaci onako odokativno oko 80-100W/8ohma po kanalu,odnosno 120-140W na 4 ohma ,odnosno ukupno oko 250W max !!! Malo li je !

Ako je Amp tezak ukupno 12Kg onda je tu samo mrezni trafo tezak jedno 7-8 Kg , sto je sasvim pristojno dimenzionisano ! Ipak se Japanci nisu zekili i sparali kada su to pravili !

To sto su mu trandze u jednom kanalu razliciti znaci da je taj kanal ranije u tom Amp -u pukao , ali je popravljen stavljanjem vrlo slicnih Toshibinih BJT kocki , sto mu opet ne umanjuje znacajno vrednost ! (Jos uvek se relativno lako mogu naci originali od prve ugradnje i ugraditi se ! ).

Ti sto bi neki hteli da ga kupe za 40 e , malo mac :P ! Neka pogledaju okolo po NET oglasima koliko takav snagas ili tako nesto slicno vredi !

Druze sacuvaj ti taj Amp , malo ga proveri pa polako , jer Svaka ( prava ) roba Ima i svog (pravog ) kupca !!!

Poz :cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

hvala puno, evo vidi ovde sam stavio link za nove tranzistore dzaba su- post br. #45pa sta sad da radim uf?! :crazy: za kolko realno bih mogo da ga prodam(i ponudim kupcu da mu organizujem nabavku tih tranzistora jer imam ebay nalog i mogu da platim iz nemacke banke)?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

hvala puno, evo vidi ovde sam stavio link za nove tranzistore dzaba su- post br. #45pa sta sad da radim uf?! :crazy: za kolko realno bih mogo da ga prodam(i ponudim kupcu da mu organizujem nabavku tih tranzistora jer imam ebay nalog i mogu da platim iz nemacke banke)?

Pazi AKO taj Amp radi dobro( Proveri ga , nije to nista tesko ! )onda kao takav kakav je vredi Minimum 180 e !!! + njegova postarina ! A cenjeni kupac neka posle sam sebi nabavlja te za Dz. original trandze ako mu i trebaju ili neka ga preprodaje ili prepravlja ili ..... ! Poz
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

u jeeee :lol: e pa ondak dizem cenu! :serbvidkakisicl0: i metnucu na kupujem prodajem za 150 evra fixno + mixeta gratis hehe! :P hvala lepo ako treba nesto od opreme iz njemacke cimaj :good2:

:cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...
  • 3 nedelje kasnije...
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...