Jump to content

P: snagas made in Japan + mixeta


DYNABLASTER

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 58
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Не и немогуће али тешко. Тај појачавач нема више од 80 Вати по каналу.

2x80W/8ohma odnosno negde 2x120W/4ohma minimum ! Malo li je !!!? Taj snagas moze da potera zvucnike u omanjoj diskoteci ladno ! + nije neko Kinesko djubre nego original Japanac ! Tu samo ti ugradjeni delovi vrede pojedinacno bar 200e .Pitanje za Dynablastera : Na koliko radnog napona su deklarisani ta cetiri filterska Elka i kojeg su kapaciteta ?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2x80W/8ohma odnosno negde 2x120W/4ohma minimum ! Malo li je !!!? Taj snagas moze da potera zvucnike u omanjoj diskoteci ladno !

Мало је то излазних тразистора за целовечерњи рад, али уз добро хлађење :good2:Да не бих био погрешно схваћен и Ја желим да га што пре прода.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Мало је то излазних тразистора за целовечерњи рад, али уз добро хлађење :good2:Да не бих био погрешно схваћен и Ја желим да га што пре прода.

Isti slucaj ! Samo zelim da nas drugar Dynablaster taj SS Amp sto pre proda ali po fer ceni !BTW ,ukupno 8 Toshibinih mocnih ` Kocki` na tim bas i ne malim hladnjacima levo i desno na toj slim kutiji treba da gruvaju zesce i da tako jesu vec pristojno i rashladjeni + taj Amp ima ugradjenu aktivnu zastitu ! Jos jedno pitanje za Dynablastera : Koliko je taj Japanac tezak ?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

e svasta cu jos cuti hahahaa :lol: pa tezak je sta znam nosao sam ga gore dole iz podruma pa u sobu pa opet nazad posto sam zakljucio da ne mogu da ga prikljucim tek tako jer nemam odgovarajuce pipice :heh: a ima jedno sta znam preko 10kgpa sta sad da radim, da povecam cenu- olovka pise, gumica brise! :buehehe: a trebaju mi pare frkalaboss je, a imam ja i gomile i gomile car hifi opreme i niko se nesto ne javlja ovih dana, a skrcko sam sve pare a uvek mi treba paraaaaaaaaaaaaaa :hyper: evo gle tek sam poco da metjem lol :crazy:http://www.ns-tuning.com/dynablaster.htmla za Elkondisne cu morati opet da idem u podrum pa da penjem pa opet da spustam a ja sam ti iz plemena Rovcana!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dynablaster druze ja sam ti rekao svoje misljenje o tom Amp -u , sad ti kako hoces ...Molim te samo jos pogledaj vrednosti , voltazu i marku tih velika cetiri Elka u njemu i dojavi mi ovde !( Cuo sam da su ljudi iz plemena Rovcana mnogo vredni :Viannen_loungelizard: )Nego sta ti je ovo ? : Neka ProtivTenkovska nagazna ! :buehehe:Poz :cheers:

post-556-0-71619400-1309967377_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

hehe :lol: to je jedan od najboljih woofera za auto, a mnogima je i najbolji, a to mu je ustvari kalema precnik :eek:

Јел то тз. Шејкер? Слушао сам један сличан мислим да је био Пионир а стајао је испод седишта. То је дрмало и тресло да ти позли :connie_nutzo:

evo javio se jedan na fifi forum pa je reserviso :clapping:

Е нека је :hyper:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ma gde ce buttkicker da bude najbolji woof u referentnoj klasi hahahaa :serbvidkakisicl0: a be ovo je 12ka "standardni" woof sa flat membranom, glede:http://www.google.com/search?q=phase+linear+aliante+ltd&oe=utf-8&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&hl=en&tab=wi&biw=1280&bih=869#um=1&hl=en&client=firefox-a&rls=org.mozilla:en-US%3Aofficial&tbm=isch&sa=1&q=phase+linear+aliante+limited&oq=phase+linear+aliante+limited&aq=f&aqi=&aql=undefined&gs_sm=e&gs_upl=15645l17646l0l8l8l0l6l0l0l212l332l0.1.1l2&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=6680cc9c5e35c176&biw=1280&bih=869ustvari evo odje detaljnijehttp://www.talkaudio.co.uk/ipb/index.php/topic/343982-how-many-12-versions-of-aliantes-are-there/ima jedno 5 razlicitih modela Aliante-a, moj je naravno naj sa 17,5cm zavojnicom :Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

evo sve sam chekirao!

ta 4 konjdensa imaju vrednosti:

TSW

4700uF

63V

Japan

+85C

-----------------------------------

dalje fora sa trandzama stoji ovako:

Desna strana

crni

2SD845

2SD845

zeleni

2SB755

2SB755

----------------

Leva strana

crni

2SC2565

2SD845

zeleni

2SB755

2SA1095

pojacalo ima 12kg a mixeta 2,5kg znaci paket je do 15kg postarine, a saljem aksom

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...