Jump to content

GB bakarne lak žice


michabass

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 37
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

sve preko dva E po kili da trazis je cisti bezobrazluk , s obzirom da ti je prvi post na forumu :buehehe:

E ovako...da ne bi ja sad nesto puno mudrovao ja sam sve fino uslikao...slika sa vagom nije 100% nacentrirana, ima malo manje od 15kg, neka bude 14,5 kg.

Naravno tu je i plasticni kotur a posto mi je ovo drugi post verovatno cenite da ima oko 17kg plastike :crying:

Kupljeno je novo i masinski je motano sto mozete videti na slikama...

Na zadnjoj slici ima i nalepnica ali je malo ostecena...

Na Kupindu covek trazi 3 crvene za 2 kg...

http://www.kupindo.c...-lak-zica-0-7mm

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kupindo ili KP sigurno nisu merilo realne cene. ovaj na kupindu je malko preterao za 1 noname kotur i nikakav opis.

Slazem se u potpunosti...zato i nisam to uzeo kao ozbiljan reper...sada mi je lakse uz vasu pomoc...mislim da je nekih 120 evropljana OK za ovo moje...cisto sam hteo da pitam ljude koji su u tome da ne lutam i ne gadjam...naravno da bi najvise voleo da je 1500 din kg al nemere... :angry27:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Цена бакарне жице кад се узима котур од 20кг је око 6 е по 1 кг.Цена рабљење бакарне жице кад вам је откупљују је 2 е по 1кг.

Kilogram nove bakarne lak žice u radnji je 9-10 evra (bez obzira na debljinu) pa neka ti to bude vodilja.

Зву, која је то радња и где?(ако си мислио на Гочку,неће да раде са физичким лицима,само са фирмама)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Зву, која је то радња и где?(ако си мислио на Гочку,неће да раде са физичким лицима,само са фирмама)

Da, mislio sam na tu radnju. Ako ti treba, to nije problem. Imam drugara koji ima firmu i može to da mi kupi.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Aktiv2000 prodaje i na malo, odmotavaju na gram :D Mislim da je cena bila 1400 din/kg, ne znam da li se nesto menjalo od proslog leta jer je evro dosta skočio.Sada kada si dobio odgovore, mogao si i da mi odgovoriš i na ono pitanje, kako ste motali kalemove, imate li mala prazna tela ili motalicu?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Aktiv2000 prodaje i na malo, odmotavaju na gram :D Mislim da je cena bila 1400 din/kg, ne znam da li se nesto menjalo od proslog leta jer je evro dosta skočio.Sada kada si dobio odgovore, mogao si i da mi odgovoriš i na ono pitanje, kako ste motali kalemove, imate li mala prazna tela ili motalicu?

Dok se jos radilo drugi su motali, znam da je cale imao 2 lika koji su bili zaduzeni za to...iscimacu ga da ga pitam sta i kako...Kod mene se nista nije menjalo zbog evra...i dalje je 1400/kg :L3000:Zezam se...hocu to da prodam i najradje bi dao sve od jednom da se ne smaram sa odmotavanjem i tim stvarima...ako ima zainteresovanih javite se... :good2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...