Jump to content

Outlet


sir Oliver

Preporučeni Komentari

Doslo vreme za prolecno ciscenje. Mora da se malo rastrebi kolekcija. hrckovanja.

Pa idemo redom

1. Oni vec predhodno oglaseni visokotonci 4 komada, neidentifikovanog branda, 4 Ohma link

2. DAC in the box Audio Alchemy , moze i USB konvertor u SPDIF pa da se koristi kao USB DAC slika NB odlican DAC moze i da se tweakuje

3 CD player PHILIPS CD460 ( TDA1541A) Odlican CD moze i da se tweakuje lampizira...

4. Tripath D class pojacalo ( ono Fikusovo sa lampizator sajta) Dclass (moze i skutijan i sa napajanjem)

5 Bezicne slusalice PHILIPS jedan transmiter dva para slusalica- za slusanje u paru( hetero :Viannen_loungelizard:)

post-39-0-50063900-1305970082_thumb.jpg

6. RIAA NAB Mic Equilizer preamp baterijski PIONEER STP2

post-39-0-62214800-1305970985_thumb.jpg

7 Fullrange zvučnici

post-39-0-45458800-1305970058_thumb.jpg

8 Tuner Pioneer F'551 crni

9 Dac sa onog GBa ( 10* TDA1543) a moze i SPDIF receiveri za DAC ( isti ili neki drugi), TDA1541A chipovi 3 komada za neki parealel DAC projekat

10 Lampicke Siemens PCC88 6N1P ECC88.. ili ako napravim preampe, headampe, lampizatore.. onda gotovi uredjaji

11 Pojacalo JVC AX400. Izvanredno tranzistorsko, MM MC, Equilizer, podmpladjeno

slika

12 Input selektor 4 kanalni

Cene forumaske, kolegijalne, dogovorne, ako mora i G za G

Ima tu jos i jedan Compaq Ipaq PC ( odlican za server), Internet telefon ( sada mi pod Win7 ne radi vise pa mi ne treba)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 117
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Novo na tezgi:Gramofon Techniks SL-Q300Kwaq cloci ( sastavljeni, istestirani samo stavite Quartz iz svog CDa , MDa, sta vec)OPA2111USB nos DAC otisao.USB SPDIF (I2S) kovertor jedan otisao jos samo jedan ostao.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Na zalost ( moju) prosirenje ponude:Sony MD 920QSKod mene radio samo kao DAC . Stanje11/10 ( kao sad da je iz kutije, jos ESA nagrada nalepnica na njemu , bez mane, daljinski...)Ozbillna masina ne samo kao DAC vec i kao MD. 3 digi ulaza ( 2 opto 1 Coax) 24 bitni rezim rada DACaMoze i USB konvertor uz MDVerovatno i SONY CDP X 505 ES uskoro.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Na zalost ( moju) prosirenje ponude:Sony MD 920QSKod mene radio samo kao DAC . Stanje11/10 ( kao sad da je iz kutije, jos ESA nagrada nalepnica na njemu , bez mane, daljinski...)Ozbillna masina ne samo kao DAC vec i kao MD. 3 digi ulaza ( 2 opto 1 Coax) 24 bitni rezim rada DACaMoze i USB konvertor uz MD

Da li može da primi 24/96Mhz materijal kao ulaz?Ako može - koja je cena?:my2cents:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...
  • 2 nedelje kasnije...
  • 3 months later...
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...