Jump to content

Velika rasprodaja


stein

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 42
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Koje su im oznake, ako ih ima?

Da nemaju i module sa pojacalom iz woofer-a?

Qc 010905

Cat. no. 830608

Sve što sam tražio na ovaj broj je davalo prilično beskorisne podatke po pitanju parametara zvučnika :(

http://www.diyaudio.com/forums/multi-way/93683-reutilization-mj-one-sound-system-2.html

http://www.audiofil.net/forum/forum_posts.asp?TID=6498

Module sam još onomad razvalio zbog bruma.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sorry, moracu da preskocim.Mislio sam da uradim aktivni sub za AVR, i da uklopim sa nekim setom sto imam za uz TV, gledanje filmova, poneki koncert... hvala...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ti ustvari ne bi 'teo da išta ode sa spiska, zato nisi okačio slike, ha?

Koga šta zanima, slike su kojekude po forumu. A i šta'š gledat, nije ti to žemska pa da je svaka sisa drugačija. Kao fol, jako je važno da vidiš kako izgleda hard disk od 500G, da nije kojim slučajem nešto drugačiji od onih pet miliona drugih što si ih već video. Il' da se nije Philips zajebo pa CD723 upakovao u šampanj boju i još dodatno greškom napisao Marantz CD8400... Daj bre Gujo, da sam ja nešto od ovog pravio, pa ajd, da ima šta da se gleda. Samo treba da se hrčkalište isprazni bar malo pa gotovo. A šta bi ti da gledaš? :character13:Uostalom, eno halom stvari na KP pa samo gledaju. Zvučnici su sirotoj već otupili iglu koliko su je gledali, ali ništa da se neko isprsi pa da nešto ponudi.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da ti nemaš neku kristalnu kuglu ispred sebe? :)PS. CSS, ne CCS...

Nemam kristalnu kuglu, ali je to valjda efekat slaganja puzlica: sve je tu, samo treba naci i sloziti :robots000_2: :)Jedino mi jos nije jasno da li ces praviti "plain" baffle ili H-frame, pa onda aktivni ili pasivni. Najjednostavnije bi bilo da probas po MJK-ovom projektu sa ravnom daskom i pasivnom skretnicom drugog reda, 200/400 Hz, a ako te ne mrzi, onda ides na H-frame, pa aktiva...Da, mislio sam CSS ali su se prsti navikli na CCS :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ima više potencijalnih varijanti. Prva proba je Alpha namesto Peerless-a. Kad to probamo, onda ćemo da vidimo šta i kuda dalje. Ako prodam elektrostate, onda imamo CSS u pričuvi...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Pošto je osnovni razlog za otvaranje rasprodaje prestao da me pritiska, pregledaću šta mi je neki višak pa ću stavljati u ponudu u zasebne oglase. Hvala na saradnji.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...