Jump to content

Prodajem ECC88 6DJ8 AMPEREX BUGLE BOY PAR


dunavko

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 14
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Prodajem par ECC88 - 6DJ8 AMPEREX ,BUGLE BOY serija ,MADE IN HOLLAND,malo radile,testirane,uparene 30 eura par.kontakt na pm

А трио? Или бар два пара?П.С. Колико су сати радиле?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Imam i vise od dva para.Sve lampe su testirane,izmereni su parametri i odabrane su po karakteristikama i to treba naznaciti.Ta serija lampi ima za osobinu da se lako otire boja kojom su oznacene.Lampe su radile,svako koji prodaje ce da kaze kako su malo radile,tako da tu nemam komentara.Izvadjene su iz mernih uredjajaza koje znam koliko su radili.Kada kupite lampu njene snimljene karakteristike govore o njenom stanju.Niko ne moze da vam garantuje da ona nece da crkne-prekid vlakna,devakuumiranje zbog temperaturnog naprezanja-neodgovarajuca radna tacka,losa ventilacija itd. i ja ne znam gde ce kupac da ugura tu lampu kada je kupi.....Ali mogu davam garantujem da je ta lampa u trenutku kupovine imala te karakteristike koje su date uz nju a to nemas ni u prodavnici.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne bih da trujem temu: onomad sam od kolege zflazara dobio dve takve lampice, jedna od njih trenutačno predivno muzicira u Cube-Quadu, ne znam koliko su pre bile korištene, ali ne bih mogao da kažem ni jednu negativnu reč... Mogu da kažem da mi se čini da čak bolje svira u istoj poziciji nego JAN NOS Philips 6922...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 months later...

Ova serija ECC88 - 6DJ8 AMPEREX ,BUGLE BOY serija ,MADE IN HOLLAND,se radila i u jubilarnoj varijanti sa violinskim kljucem odstampanim na poledjini lampe i to su specijalno odabrane lampe za muzicku reprodukciju.o zvuku ne treba mnogo pricati...Naravno da ih imam.Cenaje za upareni par bugle boy ecc88 50 eura a sa violinskim kljucem par 60 eura.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sve je to relativno,cena se formira prema trenutku a on je samo jedan trenutak u nasim zivotima...a cevi imam jos...

Tako beše i na moru: uplovi luksuzna jahta u luku, na pijaci okreću kartone sa cenama, cena ide duplo naviše. Jahta isplovi, cena se vraća nazad. Ajd, da sačekamo da jahta isplovi na pučinu :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kolega stein je skroman i nenametljiv, nema duše da vas ubaci u miholjskoletnji bedak sa informacijom da Amperex BuggleBoy koji sviraju u njegovom QUAD-u su iz serije sa bas-ključem otpozadi, jeli, iliti po minority slang-u

post-36-0-65012800-1314482481_thumb.jpg

...hátulrólbasszuskulcs...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kolega stein je skroman i nenametljiv, nema duše da vas ubaci u miholjskoletnji bedak sa informacijom da Amperex BuggleBoy koji sviraju u njegovom QUAD-u su iz serije sa bas-ključem otpozadi, jeli, iliti po minority slang-u

post-36-0-65012800-1314482481_thumb.jpg

...hátulrólbasszuskulcs...

Za moje Amperex-e nisam ni znao za ovaj detalj. Eto koliko sam ignorantan.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tako beše i na moru: uplovi luksuzna jahta u luku, na pijaci okreću kartone sa cenama, cena ide duplo naviše. Jahta isplovi, cena se vraća nazad. Ajd, da sačekamo da jahta isplovi na pučinu :)

jahta bacila sidro,vlasnik jahte kupio pijacu i jos podigo cene da isplati investiciju.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 year later...
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...