Jump to content

15.Audioberza 22.05.2011.


zogra

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 16
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Pojacala, zvucnici, cd plejeri kao i sva druga audiotehnika i prateca oprema na 15. Audioberzi - 22.05.2011. u T. C. Staklenac od 12-17h-Trg Republike bb - Beograd.Dobrodosli.

:good2: Baš danas sam pričao sa Igorom ( tt recycled ) u vezi berze, možda nabavim tamo par sitnica od Tome.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Bejasmo Sipi, DjNik, Nikola Vukušić, Dunavko, Shavija, Gagica, SirJohn i ja na audioberzi. Nismo nikog više od poznanika sreli ali ova osmorka je spojila dva stola i proglasila sednicu DIY-era otvorenom :matrix002: . Bili su Šolaja i još nekoliko posredno poznatih nam ljudi na Audioberzi. Pili smo ko pivce ko rakijicu i lepo divanili. Baš nam je lepo bilo :sporty095_2: Samo što se raziđosmo. Čekam Shaviju sa sličkama :)Bilo je priče o muzici, ampovima, SuSy, ekonovejvovima, TL-ovima, OB-ima, lampicama, FET-ovima... Ma o svemu :clapping:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E sad mi bas zao sto sam otisao prvi, nadm se da ste se bar fino zapili i da Gagica nije overio od silnog kofeina... :PDuboko sam pogodjen organizatorovom odlukom da Dunavku ne refundira kartu po izlasku sa berze :serbvidkakisicl0: Drugari drago mi je sto smo se evo po prvi put upoznali neki od nas uzivo ,konacno sam spojio lica sa tekstovima koje citam ovde i potvrdio da je na ovom forumu vecina normalnih ljudi koji ustvari umeju da se shale , piju, pricaju i pomognu jedno drugom, za razliku od dokonih komercijalno-zaludjenih ljudi sa phi-phi foruma... Bilo cool, a slike mozda okacim kad nadjem punjac, :policajac4:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E sad mi bas zao sto sam otisao prvi, nadm se da ste se bar fino zapili i da Gagica nije overio od silnog kofeina... :P.....................

Nismo mnogo. Gagica je overio od nikotina. Zadržava mu se nikotin na obrvama :127fs698873: , a obrve mu upadale u usta jer je puno pričao :siroma: pa je dobio nikotinski šok i počeo da se :crkavanje::buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jes,nisu teli da vrate pare za kartu od 120dinara,A razlog vracanje je isti kao i prosle godine-nista novo nisam ni video na tezgama.A sto se tice slobodnog dela programa bio sam hendikepiran-nisam imao pare da platim bar turu pica pa sam se svercovao kao i u autobusu,tamo i nazad.A u citavoj ovoj papazjaniji iskristalisala se spoznaja o neophodnosti nekog zajednickog prostora gde bi moglo da se kupuje-prodaje i isprobavaju audio uredjaji pa bar dva puta mesecno.Tu je g.Vukusic nesto napomenuo o nekoj varijanti ali nisam bas najbolje razumeo.A trebalo bi tako nesto da se uradi,fali svima.....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Koliko sam ja skapirao gosn Nikolu, on je govorio o organizaciji nekog festivala tipa, Burning amp ili Triode festival u HR. Šta god da bude, ja sam za :)Imamo mi dosta inženjera koji bi mogli i da održe koje predavanje na temu pojačala, zvučnika, izvora itd. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...