Jump to content

Pitanje za poznavaoce (gitare, a i šire)


Walter

Preporučeni Komentari

Da li neko zna o kakvoj je spravi reč? Pretpostavljam da je u pitanju gitarski pojačavač :crazyrocker: .

Pošto je nekorišćen i zavrtnji su još zaliveni zaštitnim pečatom, nisam hteo da ga otvaram.

Samo sam jednu lampu uspeo da identifikujem EL84 (Osram). Pored toga vide se: trafo(i), poveći kondenzator i još par lampi.

Na njemu nema nikakvih oznaka, ali mi liči na fabrički izrađen uređaj.

Evo kako izgleda...

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 15
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

pa otvori gaizgleda prelepo ........... i sigurno zasluzuje prvo pregled bez ukljucenja , reformiranje elektrolita ( koje ce ti pokazati i da li su isti ispravni ) , proveru veznih kondova ( da sprecis vatromet tj. crkavanje cevi )

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ако не смеш да га отвориш, донеси Ја смем а успут би га и сликали!

Počinješ da me zabrinjavaš! :icon9: Hoćeš da slikaš lampe, neki dan zamolo da kupiš horne... :dubbio::unknw::friends:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pa otvori gaizgleda prelepo ........... i sigurno zasluzuje prvo pregled bez ukljucenja , reformiranje elektrolita ( koje ce ti pokazati i da li su isti ispravni ) , proveru veznih kondova ( da sprecis vatromet tj. crkavanje cevi )

Ако не смеш да га отвориш, донеси Ја смем а успут би га и сликали!

Ma smem ja da ga otvorim i sam, ali mi nešto žao da ga skrnavim, ionako bi mogao samo da belo gledam. Ne mogu ni da ga isprobam, nemam gitaru. Postoji i problem nestandardnih (za ovo vreme) ulaza.Videću da ga odnesem negde na pregled.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma smem ja da ga otvorim i sam, ali mi nešto žao da ga skrnavim, ionako bi mogao samo da belo gledam.

slobodno otvaraj, neko je i pre tebe otvarao, mrežni kabl nije iz vremena ovog pojačala.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a da dodjemo zajedno ?ja bih da vidim onaj tvoj amp sa svirajkama od 2X 50W.bese aktuelno - ili ne bese ? :cheers:

Ma dođite slobodno. Samo nisam više na Padini, odselio sam na Novi Beograd!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...