Jump to content

Acoustic Energy Aegis Neo 3 V1!


shomi22

Preporučeni Komentari

Kao što i sami znate Acoustic Energy je čuveni Engleski proizvođač zvučnih kutija. I sam posedujem pomenute zvučnike i mogu Vam reći da skoro nisam čuo kvalitetniji zvuk. Zvučnici spadaju u niži cenovni rang, a iz njih izbija kristlno čisti visoki i srednji tonovi, sa odsečnim i jasnim basom po kome su i karakteristični. Kada sam ih izabrao u HiFi prodavnici u Londonu, imao sam prilike da čujem i probam više modela zvučnika raznih proizvođača,, počev od Monitor Audia, Mission-a... do američkih Definitive Technologies-a, pa čak i Linn Komponents sistema i mogu Vam reći da sam se ipak odlučio (a i po toploj preporuci prodavca) na AE sistem. U rangu do 1100 GBP to su bili zvučnici koji su me raspametili i ako su bili dosta jeftiniji od pomenute cifre. Zaključak: Za malo para, puna soba zvuka. Savršeno!Tehničke specifikacije za AE Aegis Neo 3 V1: Type: 2.5 - Way Reflex-Loaded HF Driver: 25mm Neodymium Ring Radiator LF/MF Driver: 130mm Pressed Alloy Cone LF/MF Magnet System: Neodymium Filter Network: 1st Order at 200Hz, 3rd Order at 3.5kHz Cabinet: Braced 15mm MDF Carcass Frequency Response: 43Hz - 45kHz +/- 3dB Frequency Range: 35 Hz - 45kHz @ -6dB Power Handling: 170 Watts RMS Amplifier Compatibility: 25-150 Watts into 8 Ohms (Recommended) Nominal Impedence: 8 Ohms Sensitivity: 90dB for 1 Watt at 1 Metre Dimensions: 905 x 203 x 242mm (HxWxD) Weight: 14 kg (Single speaker, unpacked) Finish: Black (below)

post-837-0-97713300-1302515216_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...
  • Odgovora 13
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

pa jes jeftini su kad se uzme u obzir i materijal i izrada, al svejedno draze mi da sklepam nesto sam :)

Pregledao sam ove tvoje, kako ih nazivas "dizajnove" i mogu ti reci :clapping::happy64::cheers::bravo::clap: FENOMENALNO!!!P.S. promenjen je link za zvucnike, sada su na:http://www.kupujemprodajem.com/Acoustic-Energy-Aegis-Neo-1-V1-Zvucnici--683866-oglas.htmhttp://www.kupujemprodajem.com/Acoustic-Energy-Aegis-Neo-3-V1-Zvucnici-683865-oglas.htm
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...