Jump to content

Kupujem Monacor SPH-210


svr

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 7
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Vidiš, sada sam i ja radoznao kako se mogu zvučne jedinice Monacor, a i poneke druge nabaviti za razumne novce, i u razumnom vremenskom roku?Javi, ako saznaš za neku izvodljivu varijantu nabavke.

Ja sam moje sp-200x kupio u Elementi :Viannen_loungelizard: Lik sto radi ili gazda, ne znam sta je nisam ulazio u raspravu, mi je prodao. Koliko sam video imao je jos drajvera u magacinu.. :to_become_senile:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Laky ...zezas, otkud Elementi Monacor?

Ja trazio u ITC SPH300 TC , bio resen i da cekam koliko treba ali lik me dan kasnije zove (iz Svilajnca) i kaze da nece skoro?????

Sta to znaci "nece skoro", znaci da ZOVEM ponovo ,valjda za par meseci, i da probam ponovo ako naletim kad narucuju novi kontigent????

Prakticno znaci mozes da narucis ali NE.

Eventualno ako si ubo bas u vreme kada sacinjavaju novu narudzbinu.

Jedino sto su im cene bas OK.

Jeftinije izadje sa carinom nego u Europe-audio.

Nazalost u ITC sve sto ja trazim nemaju na lageru...... ali (NE) moze da se naruci .

Sutra zovem Elementu valjda imaju jedne ili druge.

Jes sad vidim da i oni narucuju od Monacora.

Nisam znao.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Laky ...zezas, otkud Elementi Monacor?

Ja trazio u ITC SPH300 TC , bio resen i da cekam koliko treba ali lik me dan kasnije zove (iz Svilajnca) i kaze da nece skoro?????

Sta to znaci "nece skoro", znaci da ZOVEM ponovo ,valjda za par meseci, i da probam ponovo ako naletim kad narucuju novi kontigent????

Prakticno znaci mozes da narucis ali NE.

Eventualno ako si ubo bas u vreme kada sacinjavaju novu narudzbinu.

Jedino sto su im cene bas OK.

Jeftinije izadje sa carinom nego u Europe-audio.

Nazalost u ITC sve sto ja trazim nemaju na lageru...... ali (NE) moze da se naruci .

Sutra zovem Elementu valjda imaju jedne ili druge.

Jes sad vidim da i oni narucuju od Monacora.

Nisam znao.

Ja sam mislio da oni samo sal prodaju. No, ja sam hteo da pravim nesto od salovih komponenti, odustao kada sam se suocio uzivo za zvucnicima. Ono sto je iole valjalo je PA serija, ali te pare bih pre usmerio za nesto drugo. Da ne duzim pricu, pitam ja prodavca da li ima fullrange drajvere, on lik iznese 2 sp-200x u test kutijama. Koliko sam video ne prodaje on to bas preko firme, fiskalni racun nisam dobio.. Probaj da stupis u kontakt sa tim sto mi je prodao, verovatno ce se setiti, ja mislim da je to gazda al nisam siguran :).

Srecno, pa javi da li si nasao :cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zvao Elementu. Moguce je naruciti ali samo preko odredjene sume.Covek nije znao preko koje sume, treba da zovem 'kolegu iz prodaje'.Verovatno standardno -vise se ne secam uslova koje Monacor postavlja.Mozda da pokrecem novu grupnu nabavku?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...