Jump to content

hladnjak, sa velikim H


gaggia

Preporučeni Komentari

post-235-0-54831800-1299248934_thumb.jpgpost-235-0-44726800-1299248977_thumb.jpgJedna ovakva hladilna strvina od 500mm, prepolovljena (dakle seceno je jako dobro, precizno, pedantno, tako da nema potrebe za dodatnim radovima).. dimenzije 250x300x85 (debljina mesa nesto vise od 10mm). 100 evropskih :Viannen_loungelizard: PP ili 0668005132
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 10
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

post-235-0-54831800-1299248934_thumb.jpgpost-235-0-44726800-1299248977_thumb.jpgJedna ovakva hladilna strvina od 500mm, prepolovljena (dakle seceno je jako dobro, precizno, pedantno, tako da nema potrebe za dodatnim radovima).. dimenzije 250x300x85 (debljina mesa nesto vise od 10mm). 100 evropskih :Viannen_loungelizard: PP ili 0668005132

Ako dodaš pride par trandži i pločica sa elektrolitima i trafojem, može za sto.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako dodaš pride par trandži i pločica sa elektrolitima i trafojem, može za sto.

izvin`te me gos`n moderatoru, ali vase nadahnuce za up-ovanje oglasa je bas mastovito ..cek, cek, pa sa`ce da vam up-ujem ja onih vasih 20-tak :sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

izvin`te me gos`n moderatoru, ali vase nadahnuce za up-ovanje oglasa je bas mastovito ..cek, cek, pa sa`ce da vam up-ujem ja onih vasih 20-tak :sarcastic_hand:

Dopusti da ja pokušam. Nisam već dugo snimio nikakvu reklamu, ali da skinem hrđu:Stilisti su mirišljave strine?Nakon brijanja spalite lice ljutom rakijom?Doktoru idete samo ako vas onesviještenog i bez pitanja odnesu tamo?Got hair on your chest?Gazda ste u kući?Alfa mužjak u svakoj (ne)prilici?Za vas nije boombox kakav koriste djeca i pomodarske pi-beeeep-kice!Pravi vođa čopora treba.....VIŠE SNAGE! SNAGE U "A" KLASI!!!!Da dobro ste čuli! Uđite u svijet pravih muškaraca i trošite na kilowate struje dok svojim omiljenim šlagerima izbezumljujete komšije!PRAVI muškarac treba MASIVNE hladnjake za svoje MACHO pojačalo!Nazovite još danas!!!! (.....ako niste fejker kao Van Dam!)Odobrili Clint Eastwood i Chuck Norris! :crazyrocker::bathroom::buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jaooo majko mila! ode i ovaj oglas u podsvest.. elem, neka Zero, neka si im rekao! nek ide zifot i ovaj latnjak s njim! nek se cede cvarci, leti perje i tope budzaci! Ovaka prilika se ne propusta! Ajde narode, navali! Prodajem ladnjak u celini, ali secem i na pera! otlicna prilika da svoju tastu iznenadite DIY Al lepezom :sarcastic_hand:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...