Jump to content

ampermetar


revox

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 24
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Jesi li razmišljao da nađeš šta ovakvo, čak i neispravno, za sitne pare, instrumenti nikada ne crkavaju...

UHER 4200 ima lepe instrumente, ali ih je teško naći kao pokvarene, za delove...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Naravno, pade mi na pamet da bi mogao malo da ga našminkam, mada mi chakey danas reče da i pored auto bijasa će da stavi potenciometar za podešavanje izlaznih lampi pa velim i da stavim ampermetarima mjesta i na drvenoj šasiji a i na gornjoj ploči ispred lampi

Jesi li razmišljao da nađeš šta ovakvo, čak i neispravno, za sitne pare, instrumenti nikada ne crkavaju...UHER 4200 ima lepe instrumente, ali ih je teško naći kao pokvarene, za delove...

ne nešto mi to ne ide na ovaj retro stil koji radimprije nešto ovakopost-38-0-54805300-1298488248_thumb.jpgu bilo kojoj boji
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Naravno, pade mi na pamet da bi mogao malo da ga našminkam, mada mi chakey danas reče da i pored auto bijasa će da stavi potenciometar za podešavanje izlaznih lampi pa velim i da stavim ampermetarima mjesta i na drvenoj šasiji a i na gornjoj ploči ispred lampine nešto mi to ne ide na ovaj retro stil koji radimprije nešto ovakopost-38-0-54805300-1298488248_thumb.jpgu bilo kojoj boji

:ok:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

analogni,digitalni,orugli,cetvrtasti,malo detalja...

Narvno analogni jer mi jedino leži nešto tako na ovakom dizajnupost-38-0-93410200-1298488720_thumb.jpgzanči sve je mat crna boja drvo boja mahagonii ove ručke metal ovo su moguća mjesta za montažu obilježana na fotki.Tako ti je to kad ja počnem dizajn pa onda dodajem i na kraju nema mjesta.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kupio bih dva indentična ampermetra 100-200mA da nisu fi više od 4-5cm

Dosta podsecaju na neke koje sam ja imao, a sad ima i Zika :Viannen_loungelizard: a koliko bi ti komada trebalo, ako natrcim :huh:

dakle dva komada indentična okrugla mogu biti crni, mesing, niklovani ne preveliki tu do 4-5 cm prečnik otvora
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bilo je vec reci o tome http://www.diyaudio.rs/topic/3076-voltmetri-kruzni/ Ja sam to nabavljao na sastanku radio amatera svake poslednje srede u mesecu :Viannen_loungelizard: Stari voltmetri i ampermetri sa vojnih uredjaja, ruski i Iskrini... :to_become_senile:

Tačno sam znao da sam neđe čitao priču o mjernim instrumentima ali mozak mi u ..... :connie_nutzo: Ima ih kupit kockastih za 2-3e kod nas no mi ne idu na ovo pojačaloSva je prilika da ću morat na vojni otpad da ih bunarimNo neće mi bit prvi putPomislih neko je obilazio otpad pa je napravio zalihuČim otopli čerupam po otpadu pa dako što nađem, a ako se neko u međuvremenu prišeti da ima koji viška neka javi
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nemoj da te čekam kad kreneš put Boke i da ti naplatu raznoraznih ekoloških taksi kompenzujem za ta dva ampermetra :sarcastic_hand:

Prvo: Idem na (najmanje) 3 (različita) načina, tj. route...

Drugo: Imam (samo) jedan...

Treće: 'Ajd (jednom) i mene neko da čeka...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

uher i nije uher

jel se ovo prodaje

A za koliki napon ti treba taj ampermetar?:Viannen_loungelizard:

nemam pojam to ide za pp84 nego Chakey neće da se uključi u priču, ne znam što mu je :connie_nutzo:

treba da ide na izlazne lampe el84

reko li ja da sam samo za grube građevinske radove i da me oko stuje nič ne pitate

Chakeyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :sign13: :sign13:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...