Jump to content

Sta sam radio ovih dana...


Fukushima

Preporučeni Komentari

Mislim da nije losa ideja za "stalnu" temu koja dobro funkcionise na komsijskom forumu.Ja premestam trenutno moj jeftini TDA1541 based Philips CDP u DIY kutiju sa posebnim napajanjima za sve zivo. Fale jos neki shuntovi , pravicu i diskretne I/V stepene ali otom potom... Slede slicice.VoZdra!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 10
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Mogu ija da razbucam svojih 5 cd-ova i da ih slozim sa jos vise delova na supljikave ploce. Nigde se ne vidi da je ista zalemljeno a kamoli da svira. Ali zato vidim da je Hi-files nasao pravu namenu.Ispravka: 8 komada. Valjda nisam nijedan zaboravio?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mogu ija da razbucam svojih 5 cd-ova i da ih slozim sa jos vise delova na supljikave ploce. Nigde se ne vidi da je ista zalemljeno a kamoli da svira. Ali zato vidim da je Hi-files nasao pravu namenu.Ispravka: 8 komada. Valjda nisam nijedan zaboravio?

Ispravka, sve je povezano i vec par sati svira :cheers: Sto se tice estetike, to je test primerak koji ce biti za moje licne potrebe tako da se konstruisanje i pravljenje PCB-ova za svaki zaseban deo (a ima ih mnogo) ne isplati i bilo bi bacanje para. Bitno je to da sam prakticno isprobao par ideja, iskusto bogatije, zvukom sam zadovoljan i to je to. Naravno ovo je samo pocetak radovi i delovi su montirani samo na donju plocu (osnovu). Radovi tek slede...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pozdravljam temu.Interesantno je da je tema na audiofil forumu imala isti ovakav naslov (ja sam je otvorio), ali su je vrli "mozgaši" nakon što su me banali preimenovali u "pravopisno ispravnijeg naslova". U mom selu rekli bi "dokoni pop i jariće krsti", ali kako su tamo ostali koncentrirani mozgovi koji su redom svi "veći vjernici od pape", to me nije iznenadilo. :clap: Vidim da se u zadnje vrijeme tamo uglavnom raspravlja čiji je veći (ili skuplji). Tipični balkanski rat onih koji bi se smatrali evropejcima. A iz vlastite kože ne mogu pobjeći. :clap: No da ne oftopičarim dalje, ugodan DIY želim :cheers: .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Što bi rekli "vidjela žaba da se konj potkiva pa i ona digla nogu". Dakle ide zima pa rekoh da utoplim visokotonac.

Ima li razlike? Iskreno ne znam, ali nije gore. Teoretski bi trebalo biti manje refleksije i čišći zvuk. Praktično, vjerojatno se ništa nije dogodilo.

Ipak, hu novz, mejbi. :clapping:

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...