Jump to content

Grunding PS-2500 gramofon


laky_va

Preporučeni Komentari

Na ampu MM, tako da ovaj Grunding odgovara..Nisam mnogo zahtevan sto se tice kvaliteta zvuka kada je gramofon upitanju, nemam nesto mnogo ploca da bi mi to bio jedini izvor zvuka.Jednostavno, vazno je da vrti, kratkorocno resenje, kasnije ce svakako doci neko ozbiljnije resenje za gramofon.. Eto toliko..

Ako je tako ondak trguj, da ne prođe. Vredi te pare.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 43
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Onda uzmi ispravan Rizov Turandot, ne košta mnogo i kasnije, ako ga i prodaješ, dobićeš toliko koliko si dao. Nije bogzna šta, ali kao prelazno rešenje, možda najbolje: jeftino i lako za naći, a ako ga ne budeš mogao prodati, nećeš biti na velikom gubitku.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ima na kupi prodaj thorens td 110 za 100e http://www.kupujemprodajem.com/Thorens-TD-110-438951-oglas.htm?filter_id=5497ako spušti koji euro dolje .........za 80 valja svaka paraimao ga godinama

Vala i ja sam ga slusao.. Sasvim fino zvuci :Viannen_loungelizard:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stigao grundig :).. Sasvim ok radi, na njemu je excelova glava a iglu sam naravno kupio novu.. Hahahah sem jednog problema VERTIGO-ve ploce cita perfektno, nijednom ne zakrci, dok je sa jugotonom sasvim treca stvar..Ima li leka za isparane ploce, cime se ciste i to.. :sarcastic_hand::crazyrocker:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Onomad sam jako zaprljane ploče prao blagim rastvorom sapuna i mlakom vodom, ispirao mlakom vodom, brisao skupim krpicama, svašta radio. Sada takve ploče nemam, a da i dođu, ne bih se mnogo trudio ako je (ex)domaća produkcija.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stigao grundig :).. Sasvim ok radi, na njemu je excelova glava a iglu sam naravno kupio novu.. Hahahah sem jednog problema VERTIGO-ve ploce cita perfektno, nijednom ne zakrci, dok je sa jugotonom sasvim treca stvar..Ima li leka za isparane ploce, cime se ciste i to.. :sarcastic_hand::crazyrocker:

Iaparane ploče se ne čiste ničim jer su isparane i tu ti bog ne pomažePloče Jugoton teško da su krckale bar kad su bile nove.Čini mi se od naše proizvodnje da su bile najboljeg kvaliteta.PGP RTS je imao običaj da uvaljuje em teži em lošiji vinil valjda 6 ruka reciklaže i one su znale tringo nove da krckaju.Dugi kako tako. Helidon Ljubljana je imo dobar vinil, Sarajevo disk onako, Jugodisk isto onako
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ok a sada stvarno, valja li koristiti onaj antiseptik sprej ili kako se vec zove.. negde sam procitao da je on ok za ciscenje ploca..Dok znam lika koji cisti 70%alkoholom, e sad.. :scratch_head:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

mlaka voda, eventualno veoma blagi rastvor sapuna (tečnog), nikakvi alkoholi. Ako je masna, onda bacaj.

Ma nisu masne.. Nego su stajale u podrumo pa su ovlazile.. Zasto ne alkohol? :to_become_senile:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma nisu masne.. Nego su stajale u podrumo pa su ovlazile.. Zasto ne alkohol? :to_become_senile:

Prebrzo isparava, ne rastvara sve, a voda je, ako nije poznato iz hemije, najbolji rastvarač. Mada, ploča koju moraš da pereš...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...