Jump to content

Voltmetri, kružni


lukaluka

Preporučeni Komentari

Dakle, interesuje me gde mogu da se kupe kružni voltmetri kao sa slike, potrebna su mi 2 komada i treba da mere naizmeničnu struju do 250V ali mogu da imaju raspon kao sa slike do 300V. Pravougaone znam gde da nabavim, a ipak želim kružne.Takođe ako neko ima polovne a rado bi ih razdomio isto može, Potrebno je da su isti.Unapred hvala.post-123-0-23767300-1294615927_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 33
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ja sam naso neke na sastanku radioamatera koji se odrzava jednom mesecno, sada je negde kod Galovice okupljanje, moze da se nadje svasta simpaticne stvari za reletivno male novceJa imam dva komada kao sa slike , ali nemaju spoljni okvir za montazu :to_become_senile:

post-62-0-77651700-1294675240_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam naso neke na sastanku radioamatera koji se odrzava jednom mesecno, sada je negde kod Galovice okupljanje, moze da se nadje svasta simpaticne stvari za reletivno male novceJa imam dva komada kao sa slike , ali nemaju spoljni okvir za montazu :to_become_senile:

Ako Vam bude zgodno, i ako budete, ponovo, našli takve, imajte me na umu...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Uf , ovo je stara slicica, moram da kopam po furdi malo da pronadjem :rolleyes: U sustini gumeno crevo je navuceno na voltmetar , pa izgleda da ima zastitno okno :umnik2: Ja sam nasao kod ovog coveka http://www.drmilitary.com/?p=p_41&sName=o-sajtu natrci, sa vremena na vreme, po nesto zanimljivo pa treba pogledati :coffee: Kad sam ja uzimao izgledalo je ovako :happy64:P.S. sad videh, kad se skine guma izgleda kao ovaj Vm u sredinu u prvom redu

post-62-0-52535800-1294685476_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako Vam bude zgodno, i ako budete, ponovo, našli takve, imajte me na umu...

Ja uglavnom idem sam, tako da mi nece biti problem :drinks: Ako lukaluki ne odgovara, mozete ih preuzeti kad god ste u raspolozenju :good2: Zaboravih da napomenem, ovim ne trgujem, vec darujem, ako ce se upotrebiti ;)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

To deluje OK, valjda su očuvani, a za montažu ću se već snaći nekako. Ako nije prevelik problem voleo bih da vidim sličicu.

Ja sam ti vrhunska picajzla za te stvari, neces imati zamerke, ali za slicicu, malo ces morati sacekati posto mi nisu u kuci :rolleyes::cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A, ja, mislio da se uz njih dobija i onaj šrafciger i pare... :)Nastranu šalu na stranu, ne može bez trgovine...Ako nikako drugačije onda u čokoladama, k'o što je trgovao ZoranBG...Meni, ako preostane ili kada ponovo bude, treba jedan, bilo je o tome, već reči...0-250V~ bi bilo ideal-no...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Upisano u tefter ;)

A ja?! Pa gde to moze bez mene?! Dobri g Dunavko mi je pre izvesnog vremena nudio veeeliki, ali samo jedan, a ja ga magare posle nisam pozvao..da se ne naljuti ako vidi sto opet trazim ta cuda..Nego BB, ti znas da sam ja neuk i pomalo priglup, jel da? Da. E sad: mogu li takve dve skalamerijice da se nalepe na prednju stranu pojacavaca, pa da ripaju kazaljkice, a da nije tantalova muka to napraviti? Ako kazes DA, odma cu da se jaaaaako poradujem i da te fino zamolim, da i mene stavis u taj tefter, ako ima `artije i ako ti u plajvazu ima jos mastila.. pa da..:Viannen_loungelizard:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Upisano u tefter ;)

Unapred blagodarim, k'o da je, već, rešeno...

ako ima `artije i ako ti u plajvazu ima jos mastila.. pa da..:Viannen_loungelizard:

Ako nema, da donesem...? Il' da šaljem dete...?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pozdrav drustvo, ja vec duze vreme trazim dva ista za ripkanje kazaljkica pa nabavih neka dva mikro ampermetra ali su zaribali od stajanja, jedan sam pokusao da ocistim sa WD40 mada slaba vajda, a ovaj drugi nema sanse da se otvori. Inace jedan je cetvrtasti a drugi okrugli........ :angry: No, ako bude imalo evo javljam se i ja za dva komada, bice cokolade obecavam, moze i :cheers: .......Nije moranje, samo ako ima i ostane visak..........

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A zašto se recimo ne bi moglo napraviti da ima maska koja simulira to što hoćete? Stavi se klasičan pravougaoni instrument, ispred maska i gotovo. Ovo što sam napravio za dva minuta nije ni posebno tačno ni proporcionalno, ali pokazuje o čemu pričam. Može jedan za jedan, dva iza jedne maske, kako god...post-13-0-66083100-1294695743_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A zašto se recimo ne bi moglo napraviti da ima maska koja simulira to što hoćete? Stavi se klasičan pravougaoni instrument, ispred maska i gotovo. Ovo što sam napravio za dva minuta nije ni posebno tačno ni proporcionalno, ali pokazuje o čemu pričam. Može jedan za jedan, dva iza jedne maske, kako god...post-13-0-66083100-1294695743_thumb.jpg

e vidis..nesto sam tako i mislio, samo nisam domislio, ali sad.. :scratch_head:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Meni je to u planu za SUSY FE tj, kako ga ja prozvah, "Bastard!". Od kolege SirOlivera sam još onomad dobio dva povelika merikanska 500mA cageraša i čekam da završim neke stvari koje sam počeo pa da stavim i to na sto pa da radimo...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije moranje, samo ako ima i ostane visak..........

Nestaje mi olovke , majku mu... ;) No problem :good2: A sto se tice shielda, i ja sam razmisljao o tome, ali kruzic je kruzic :ok: P.S. sad se setih , nije zgoreg da okrenete coveka sa sajta koji sam postovao on redovno rastra vojnu opremu i pitate ga da nema nesto trenutno na lageru. :doh:A druga varijanta je u kola, srafciger u ruke, pa na UB na vojni otpad, a tek tamo ima svasta kako sam cuo :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nestaje mi olovke , majku mu... ;) No problem :good2: A sto se tice shielda, i ja sam razmisljao o tome, ali kruzic je kruzic :ok: P.S. sad se setih , nije zgoreg da okrenete coveka sa sajta koji sam postovao on redovno rastra vojnu opremu i pitate ga da nema nesto trenutno na lageru. :doh:A druga varijanta je u kola, srafciger u ruke, pa na UB na vojni otpad, a tek tamo ima svasta kako sam cuo :cheers:

Što ne rekoste, ovog weekend-a prođoh UB 4 puta...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...