Jump to content

P: Behringer MS16


Zen Mod

Preporučeni Komentari

mali aktivni monitori ;

imaju predivan , fantastican i iznad svega funkcionalan ulaz za mikrofon - sa sve volume kontrolom za isti - pa vas vasa deca mogu usreciti za i oko doceka Nove Godine - ukoliko im priustite i jedan mikrofon pijacne kvalitete !

cijena - prava sitnica ....... prvi put , drugi put i neopozivo - 4K dinara

u Mitrosu su oko 4K6 dinara , a vi imate jedinstvenu priliku da dobijete jedinstveni par iz licne riznice Mighty ZM-a , koristene na PC stolu - samo za sporadicno youtubiranje ( za divljanje u decijoj sobi sluzi par Bose Roommate-a ) ;

originalna ambalaza skoro iskoristena umesto hepo kockica , tako da se ista naravno ne podrazumeva Postavljena slika

ne obazirite se na prilozenu sliku - ne morate imati klavir da bi ih koristili uspesno i sa zadovoljstvom !

Postavljena slikaPostavljena slikaPostavljena slika

kontakt putem PM ili na >[email protected]<

post-2-0-53121400-1293015429_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 9
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

A kakav im je zvuk? Ja sam baš tako nešto gledao u Mitrosu, ali nikako da prelomim... Ovi zvučnici ugrađeni u monitor me baš nerviraju, Quad mi na stolu, raskupusan...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

zvuk - nije kao Roommate , a ni kao JBL C1

iskreno - vrede 4K6 din ali ne vise od toga

uostalom - u tom rangu cene se kupuje za sve samo ne za zvuk

Ja sam se lomim za komp. Takve kao što imam u prizemlju nigde više nema... Nekad beše Neo, potom Blueberry, međutim ni slika na internetu nema mnogo... :scratch_head:

Postavljena slika

http://www.radikalmod.hu/index.php?p=6&y=73&z=3

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Na bih da kvarim oglas (hocu da kazem da ne zelim da uvredim bilo koga), ali MIcrolab Solo 1 sviraju za sve pare. Jedino mora da se zameni kabal da bi i drugi zvucnik prosvirao. Takodje i FC330 su za preporuku.Jos jednom se izvinjavam, ako neko misli da ovom postu ovde nije mesto neka ga slobodno izbrise. Samo iznosim svoje iskustvo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ne kvaris oglas ...... ali samo zato sto Microlab Solo 1 nemaju integrisan mikrofonski ulaz ekstravrhunskoreferentne klase :Viannen_loungelizard:

E kad je ekstravrhunskoreferentne klase onda Solo 1 tu nema sta trazi.....

Pošto je neopozivo, neću se cenjkati, nego, mora li sve solarno, ili ima prostora za robno-materijalne varijante?

Drago mi je da je pogodba pala....
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Gde? :scratch_head: Ja samo pitam da li je čovek baš vezan za "pare na sunce" ili mu je samo višak pa da ga se otarasi... :character13:

kako ono ti i ja trgujemo ?jedan posalje na "dodjem" , onaj drugi primi i tako do sledece etape ........ :sarcastic_hand:Prodato Steinu !Mod - moze lock !:Viannen_loungelizard:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...