Jump to content

Nabavka delova za zvučnike iz inostranstva


BokiTokiVoki

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 64
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

A, ovo sam imao:Postavljena slika

Boki, sorry za off..

Ziko, znam sta sve moze od Amazon-a da se uradi, mozda jednog dana, ali obican, kupe, B20

(opciona varijanta 2002ti, cs3.0) lakse nabavljivi delovi.

NSU priznajem samo ako je TT / TTS

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

NSU priznajem samo ako je TT / TTS

Nemo se zadevate i da me vucete za jezik, vec sam pisao u jednoj temi da sam Princa cerecio u komadice.A bas takav i to crveni Volvo je imao jedan moj nesudjeni teca. Kad se samo setim kakva je to nevidjena radost bila kada me je vozio, bio sam glavni klinac u komsiluku...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nemo se zadevate i da me vucete za jezik, vec sam pisao u jednoj temi da sam Princa cerecio u komadice.A bas takav i to crveni Volvo je imao jedan moj nesudjeni teca. Kad se samo setim kakva je to nevidjena radost bila kada me je vozio, bio sam glavni klinac u komsiluku...

E, o tome pričam.Svakome ko želi mogu, ako želi, da nađem još ponekog NSU, generic, samo da proba, da vidi šta je to ljuta mašina...Naravno, sa mnogim manama, ali...Da može da se, lako, održava, u relative-no, razumnom stanju, ne bih ga menj'o, nikada...Mnoge je ćelave iznenadio na traffic light-ima...No, dobro, de, već sam pogled na mene je iznenađenje, svoje vrste...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hvala za detaljan opis zločina. :drinks:

Majčice mila, pa situacija je još gora nego što sam mislio. Mi kao da se nismo mrdnuli od 1985. godine kada se plaćalo +80% dadžbina na uvezene Hi-Fi uređaje.

Tebe je sve izašlo 447 € + 71,23%. ALOOOO!!! PREKO 70% :angry7:

Ne, dosta mi je svega, selim se iz ove rupčage od države čim mi iskrsne neka prilika. :Laie_68:

P.S. Ući ćemo u EU, ali dve'iljade-šuplje. :frusty:

Ne treba da se odmah demoralises...Ja imam dosta pozitivno iskustvo sa takvom kupovinom,istina ne drajvera,ili krupnih uredjaja...Dosad mi je poslato 8 paketa (partsconnexion) bez ikakvih dazbina sem transporta(37$).Vrednosti posiljki su bile 150-600$. Vece idu u dva paketa.Bitno je da je ako je moguce sto manji gabarit,na paketu sto manja cena-ako je moguce dobiti i racun sa malom cenom u paketu-kod mene je uvek bilo 20-30$.Jednom su stigla 2-jedan lak sa kondovima,zicom i sl.,a drugi tezak 2-3kg (erse bakarna licnasta folija za skretnice) i oni naravno otvaraju tezi...Pogledaju,zatvore,i slobodno od carine...To sve vazi za BG carinu.Ili nece da se zezaju, ili ne znaju...

Zadnji paket (Audiocap) stize u NS carinu koja mi pismom trazi racun,dokaz o mojoj firmi,da se mogu baviti uvoz- izvoz poslovima...???Na primedbu da je to naruceno preko neta,da nemam racun,traze bilo sta u vezi narudzbe,da bi ocarinili...Saljem cenu sa sajta 2 konda (u paketu ih je 6),i oni ocarine samo ta dva??? Ta prica se ponovi i posle 1 mesec...Eto ti carine.Mnoge firme odmah skinu povracaj. Dok se registrujes za kupovinu,ako nema nase zemlje,ukucas BiH ili drugog komsiju,a u napomeni naglasis pravu adresu...Svi izlaze u susret, kapitalizam je to,hoce lovu...Bitno je da je napisana mala cena,a ako je carini sumnjivo i traze racun opet bez straha saljes prihvatljivu cenu sa sajta-pa perles drajveri se nalaze za 17$,mislis da ce ih oni razlikovati od seasa od 250$ ? Znaci, bez straha, samo napred...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Što? Ne bi se vratio, da možeš...?

Khm.. Zapravo i ne. I 1964 sam bio što bi rekli, "u spolovilu", i danas sam, razlika je što je to 1964 bilo u punom smislu te reči, danas samo metaforički... Ako nije baš jasno, rođen sam 1965, pa saberi gde bih se zapravo vratio...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Khm.. Zapravo i ne. I 1964 sam bio što bi rekli, "u spolovilu", i danas sam, razlika je što je to 1964 bilo u punom smislu te reči, danas samo metaforički... Ako nije baš jasno, rođen sam 1965, pa saberi gde bih se zapravo vratio...

Right Dr. House... See You...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ovaj novi crnogorac DYNABLASTER

http://www.diyaudio.rs/topic/2987-alo-alo/page__view__findpost__p__61198

"e da sad se setih, ako nekome treba nesto iz njemacke od komponenti ili bilo sta imam ljude koji dovoze za smesne pare i nista carina, a specijalka su mi Tang Band pa to mogu da nabavim da stigne vamo po ceni iz radnje bez postarina :hi: takodje i Ebay mogu organizujem

a inace se bavim car audiom, al sam otkrio svet hifi kutija i do usiju se zacopao :give_ros: pa tu su mogucnosti bezgranicne :happy64: "

mora da je čita ovu diskusiju ili je u pitanju nešto drugo :Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Predlažem da organizujemo groupbuy i da damo Dynablasteru da dotera to pa ako se izjalovi i on to ne uspe da dotera da ga bannujemo! :Viannen_loungelizard: Bez zezanja ako bude neki GB imao bi i ja par komada nekih lepih zvutchniaka da pazarim... :cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam pokrenuo ovu temu. Ne vidim da me bilo ko bilo šta pitao oko premeštanja. A moja namera nije bila grupna kupovina, već da se priča o cenama delova, načinima nabavke i iskustvima pri nabavkama.Da sam hteo da pokrenem akciju grupne nabavke, otvorio bih temu samo o tome, i u ovoj sobi. Originalno tema spada u "Zvučnici", a forum je DIY.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam pokrenuo ovu temu. Ne vidim da me bilo ko bilo šta pitao oko premeštanja. A moja namera nije bila grupna kupovina, već da se priča o cenama delova, načinima nabavke i iskustvima pri nabavkama.

Da sam hteo da pokrenem akciju grupne nabavke, otvorio bih temu samo o tome, i u ovoj sobi. Originalno tema spada u "Zvučnici", a forum je DIY.

"Nabavka delova za zvucnike iz inostranstva"

a cinjenica je da svaki drugi ili treci post pominje grupnu nabavku

no big deal - meni se cini da je svejedno gde je tema - u zvucnicima ili u nabavkama.......... ali - nit je forum velik da se izgubis , nit je problem vratiti u zvucnike .

samo nemoj praviti pitanja oko toga "mene niko nista nije pitao" .

dovoljno je da lepo kazes sta zelis ........ jer isto kao sto ti imas neku ideju , tako i neko drugi ima ideju

dakle - odgovara ti ovde , ili ces je nazad u zvucnike ?

mada me ceo dan zeza pristup forumu , tako da ne ocekujes promptnu reakciju u slucaju da je hoces nazad

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a cinjenica je da svaki drugi ili treci post pominje grupnu nabavku

samo nemoj praviti pitanja oko toga "mene niko nista nije pitao" .

dovoljno je da lepo kazes sta zelis ........

Ja nigde nisam pominjao konkretnu grupnu nabavku. Ne mogu da odgovaram šta drugi pišu. Ako je takvih postova previše, splituje se tema.

Ne pravim pitanje, čak sam se sa tobom konsultovao pre postavljanja teme upravo oko toga u koju sobu da je postavim.

Rekao sam šta želim, u "Zvučnici". Ako nekome smetaju svi ti postovi van teme, postove sa slikama automobila u temu o automobilima, a o konkretnim grupnim nabavkama u posebnu o grupnim nabavkama,

Nema nazad, samo napred u nove radne pobede! :pioneer:

:0002trtum3:

Nije nazad. To je napred u razumevanju suptilnih razlika u mišljenjima, i u toleranciji. :JC_moon::bomb::sarcastic_hand:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...