Jump to content

Guma (dihtung) za drajver


machinori

Preporučeni Komentari

Iz naslova je dosta toga jasno. Treba mi guma koja ide izpod zvucnika, ondosno izmedju drveta i zvucnika.Gde to da nabavim?Bilo bi lepo da se drajver malo izdigne pa da bude u ravni sa prednjom plocom (onda ne moram da stavljam onaj ukrasni prsten sto sam ranije trazio - zasebna tema).Dakle, gde u Beogradu naci gumu od oko 3mm debljine, na metar. Iseci cu sam prstenove, to je najmanji problem.Da li moze linoleum da mi posluzi ukoliko ne nadjem gumu?Znam da proizvodjaci inace stavljaju onaj gumenasti sundjer, ali to tek necu naci pa zato pitam za gumu.Hvala.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 8
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

traka za dihtovanje vrata i prozorasundjerasta guma , ima 3 "usne" za dihtovanje , samolepljivo , uglavnom braon boje , sirine razne - do 10mmpotrazi u uradi sam prodavnicama , kao i gvozdjarama ( sve i svasta za kucu)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znam da proizvodjaci inace stavljaju onaj gumenasti sundjer, ali to tek necu naci pa zato pitam za gumu.Hvala.

Taj gumenasti sunđer je poliuretan. To je u isto vreme i sunđer za one podloge za miša lošijeg kvaliteta (one podloge sa platnom sa gornje strane).
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...