Jump to content

Koji kamkoder?


crni.

Preporučeni Komentari

panasonic hdc-sd80 stigao u srbiju i dobijam ga u nedeljukamkorder, transcend sdhc 32gb class10 kartica i 1.5m hdmi kabl za 255$ ili 190e sto je neverovatno povoljno jer bi to kod nas kostalo min.450esa ovakvom cenom imam dosta prostora za nadogradnju u vidu jos memorije, jos baterije, torba i sl.za par dana javljam utiske

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 26
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

dakle ovakokamera - 189.99$umesto transcend kartice dosla patriot lx series 32gb sdhc kartica-25.99$ http://www.ccereviews.com/reviews/patriot-memory-lx-series-32gb-sdhc-memory-card/belkin hdmi kabl - 24.99$ http://www.belkin.com/au/IWCatProductPage.process?Product_Id=630943ostaje mi da kupim rezervnu bateriju i torbusto se kamere tice, full hd 1080p fenomenalan na dnevnom svetlu, u dnevnoj sobi pomalo razocaravajuc, a u mraku na ulicnom osvetljenju loseovo sve bez ikakvih podesavanja jer tek treba da proucim razne opcije snimanja pa ocekujem bolje rezultate.zum u kombinaciji sa stabilizatorom slike radi perfektno. cak i na najjacem zumu neprimetno podrhtavanje slike, a detalji kristalno jasni.displej na kameri je osetljiv na dodir, odlicno radi i lak za snalazenje po menijuslika sa kamere na tv-u preko hdmi kabla mnogo bolja nego na kompu (sa kartice iskopirani fajlovi i pustani preko wmp-a)posto mi ni komp ni tv ne podrzavaju full hd nego samo hd prebacicu snimanje na 720p sa 30fps i to cu tek probati ali bi trebalo biti dovoljno sa aspekta kvaliteta a dobicu dosta vise snimljenog materijala na kartici od 32gbtoliko za sada, ako bude neko zanimljivo zapazanje, javicu se opet

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 nedelje kasnije...
  • 1 month later...

da li neko ima da preporuci neki softver za video editing?

za početnike pinnacle studio biče dovoljan
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

za početnike pinnacle studio biče dovoljan

ja nasao avs video editor i svidja mi se, ali probacu i taj tvoj
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...