Jump to content

Kupujem VEEEELIKI VU metar....


Zvu

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 25
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Imam jedno početničko pitanje pa ova tema može biti i blago (ali vrlo blago :buehehe: ) obrazovnog karaktera. Zna se koliko volim obične šture oglase, je li :) Dakle s obzirom na to da se svaki mikroampermetar određenom elektronikom može naterati da radi ono što je nama potrebno (ili možda ne) , kako bi se u ulozi VU-metra snašao neki kretni mehanizam starijeg analognog multimetra ???

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma lako ću ja za gotova i malo skuplja rešenja Sinkić. Čekaj prvo da vidim ima li neko nešto odavde da proda ili još bolje da čujem stručnije da li se kretni sistem analognog multimetra može iskoristiti u te svrhe...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Imas na toj stranici sve...al treba procitati. Izmedju ostalog pdf clanak u kojem ti je sve razjasnjeno. Plocice od tog lika su oko 5 eu ako neces da bockas na raster plocici. Delovi sveukupno su par stotina din. :aggressive:Nema tu neke nauke...radi provereno dobro.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Čekaj prvo da vidim ima li neko nešto odavde da proda ili još bolje da čujem stručnije da li se kretni sistem analognog multimetra može iskoristiti u te svrhe...

Јел ти довољно великооооооо, или да развучем преко целог екрана   :Viannen_loungelizard:

                                                         Postavljena slika     

                                                         Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@Ston... Koje su mere tog VU-metra tj. iskoristivog dela ??? Mislim na ovaj deo gde se vidi skala, kazaljka i bela pozadina. Sakrio bih te namotaje i šrafčiće. Iz nekog deka su ako se ne varam...@Guja... Mnogo mi se sviđa plazma VU-metar ali ovo ne kupujem za sebe. Stoga sam dobio uputstva da tražim analogni VUmetar.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Gagi ovi manji bi ti bili odlicni...Jel ima neceg okruglog precnika oko 6cm?Ja imam dva grungigova nekoriscena u servisnim kutijama za TS-1000. Al su dva leva pa jedino resenje je da ih postavim ovako iza prednje ploce.

post-16-0-12838500-1288381818_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Gagi ovi manji bi ti bili odlicni...Jel ima neceg okruglog precnika oko 6cm?Ja imam dva grungigova nekoriscena u servisnim kutijama za TS-1000. Al su dva leva pa jedino resenje je da ih postavim ovako iza prednje ploce.

pa jaaa, dunavko ima pp :Viannen_loungelizard:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma volim ja vas pa šta god da turite na prednje ploče :buehehe:

evo ti jedan od ona 2 pominjana, slidža mobilcem a ako ti pasuje, pređi ulicu i pokupi.dimenzije celog širina 55 visina 49dimenzija plastike koja se vidi širina 49,5 visina 30 mm

post-56-0-47731700-1288643674_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...