Jump to content

K: PCI-E grafika


Zen Mod

Preporučeni Komentari

kao u naslovu ;ima li ko neku viska na prodaju ...... 256 512 MB , whatevernije potrebno da bude gamerska , namenjena za nezahtevnu upotrebuusput - koliko danas vrede Ati X1550 i X1650 , obe po 512MB ?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 32
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ja imam.. Al bi je prodavao tek kad nadjem zamenu za zalmana na njoj.

posto novci - i sta sa zalmanom ?ocu reci jos - objasni vremesnoj starini - koji je to saphire ?i - ne odgovori na pitanje za one atije :Viannen_loungelizard:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako ti nije hitno, imaću za jedno dve nedelje, na prodaju jednu nvidia Quadro FX3400, 256MB RAM, 256bita, PCIEx16. Radi savršeno sa XP, ne radi kako treba sa win7 x64 (drajveri u sedmici ne valjaju)Biće moguća i zamena za neku umotvorinu ili rukotvorinu. Koliko sam je ja platio, uopšte nije merilo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

x1950pro 256mb 256bitaZalman mora da ostane u posedu! :gusar:

ne odgovori za soldi

Ako ti nije hitno, imaću za jedno dve nedelje, na prodaju jednu nvidia Quadro FX3400, 256MB RAM, 256bita, PCIEx16. Radi savršeno sa XP, ne radi kako treba sa win7 x64 (drajveri u sedmici ne valjaju)Biće moguća i zamena za neku umotvorinu ili rukotvorinu. Koliko sam je ja platio, uopšte nije merilo.

kolezi - kad vam bude aktuelno - javite se :tongue10: ...... obojici
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ne valja ti linak za sliku , al sam otvorio u novom tabuelem - problem i jeste sa mnogim novijim sa pasivom - prgereju se jer ona termalna kauguma predje u kameno stanje , ispuca i onda se pregreje proc .koliko novaca vredi taj tvoj primerak ?pravimo berzu ....... svi sve daju na prodaju i svi pitaju za prodaju u jednoj temi :sarcastic_hand:sad ce neko i traktor da oglasi kad smo ves tu - kako ide svinjetina - ziva vaga - u prestonici ovih dana ....... ?( mozda jednom i ispricam anegdotu zbog koje mi to pade na pamet ...... ) :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ima ja nekoliko PCI i imaju vise od 256 i 512 (mislim da su 1024kb)! Fali E ali to je verovatno neki marketinski dodatak kao ono e-mail. Ili "e bre" a mozes da kazes i bre i ima isto znacenje. :Viannen_loungelizard:

:msn-rofl: e ovo je pravi marketinski potez!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ima ja nekoliko PCI i imaju vise od 256 i 512 (mislim da su 1024kb)! Fali E ali to je verovatno neki marketinski dodatak kao ono e-mail. Ili "e bre" a mozes da kazes i bre i ima isto znacenje. :Viannen_loungelizard:

imam i ja nekoliko takvih - mozemo da se menjamo :Viannen_loungelizard:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...