Jump to content

Bezimeni sistem


DasBimmer

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 72
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Nije 50cent u pitanju...ovo ja slusam

(poslusajte) i ovo :)http://www.youtube.com/watch?v=K04F6mMc5JE itd itdMalo sam istestirao moju pocetnu zelju. 2.1 sistem. Slusao sam ceo dan logitech z-2300, doneo drugar. I sta sam primetio? Fale srednji tonovi, bas brunda vecinu pesme. Ja sam hteo dva satelita sa 6.5" mid i lepim tweeterom, a negde u cosku 12" bas. Samo kako na ovom forumu ljudi uspeju da odvrate nekoga i skrenu mu putanju...nzm. Vracam se na moju ideju, i opet smisljam mid-bas drajver. Sve sam zamislio, 2 pasivna satelita i pasvni sub, a sve ostalo (amp, skretnica...) spakovano u konzolu koji bih drzao nadohvat ruku.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pasivni sub ti je gubitak vremena i novca, a za satelite nemam nista protiv...kupi monacor jedinice i napravi nesto...nadji neki aktivni sub ili nov ili projekat, daj nekom od elektronicara sa foruma da ti polemi i poveze sve i imaces zeljeni sistem...ili kupi sve to polovno, cene su i vise nego povoljne i udri!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Treba mi odgovor, na 2-a pitanje. Trazim konkretan odgovor a ne neke bezvezne komentare i upadice.Koje jake (W) kutije koje mogu da prikacim na ova pojacala i koje od ovih je najkvalitetnije?Yamaha ax-450Sansui au-217Denon pma-500vHarman Kardon hk-6500Technics su-7100Technics su-7300Technics su-7700Hvala!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Treba mi odgovor, na 2-a pitanje. Trazim konkretan odgovor a ne neke bezvezne komentare i upadice.Koje jake (W) kutije koje mogu da prikacim na ova pojacala i koje od ovih je najkvalitetnije?Yamaha ax-450Sansui au-217Denon pma-500vHarman Kardon hk-6500Technics su-7100Technics su-7300Technics su-7700Hvala!

ja ti kazem da kupis hk-6500 i jbl zvucnike a ti i dalje cackas meckudosadan si brate, zato i dobijas takve odgovore
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...