Jump to content

12BH7


stein

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 13
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Zanimljivo... Imam pločicu "Gala" preampa, do neke mere sastavljenu/rastavljenu ali mi Vukušić nije pao na pamet kao mogući izvor za nabavku cevki... Probaćemo da nazovemo... Hvala na smernici.

... ten minutes later...

Postavljena slika

.... (izgoreće mi šnicle!... klik.... tu-tu-tu...)

:buehehe:

12BH7, RCA 14€/kom, samo da pošaljem e-mail i rešeno... Svaki razgovor na temu preampa koji imam sa njegovim potpisom i imenom "Gala" prekinut kao neki "Prank-Call" s obrazloženjem da će mu izgoreti schnitzl...

:sarcastic_hand:

A sada, pisanje emajla...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam ti dao rođendanski poklon, pa Ti vidi... :)

(ispunite mi želju pa neka mi se javi neko na oglas za 12BH7 :))

Želim Ti da imaš bolje pamćenje od mene (sada) kad dođeš u moje godine...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jel moze ECC81, ECC82 ili ECC83?12BH7 zamenjuje 12AU7 a ovu ECC82

Da može, može jer nema šeme, ali da se ne budalimo, ni jedna od nabrojanih nije **adekvatna** zamena za drajver cev, tj 12BH7. Da si je imao prilike koristiti i slušati, znao bi zašto sam se okomio na ovog jadnička u staklenom balonu... Ne samo da je "jača", nego je i fizički korpulentnija a i zvučno. O finesama ćemo kada se sve sklopi i to u temi... Čim mi stigne, ova tema ide u mirovanje...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

treba da imam ja neke,videcu danas popodne.Bio sam sprecen ovih dana.tebi treba par,jel posebno preferiras nekog proizvodjaca,RCA.SYLVANIA i po kom kriterijumu da budu uparene, prva trioda u balonu sa prvom u drugom i tako i za druge - ili da budu sve priblizne sa Ia.Menjacemo se za neke druge lampe ako imas.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 months later...
Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...