Jump to content

gde nabaviti CuL zicu


Zen Mod

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 36
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

ribon mi se nikako ne svidja na basu. probao sam Goertz kablove, Micanove kablove, Flat line i ne lezi mi taj bas. Mozda su dobri za FR koji ne sviraju nisko ali na klasicnim zvucnicima donji bas ne postoji na njima. Zbog toga sam skeptican i prema takvim zavojnicama.A ovo ce mi biti pod nosom pa mogu da probam

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kako godsamo ti je potrebna kvadratura trake od bar 2,5 kvadratanisu ni sve zavojnice isteelem - ja sam svojevremeno sam motao zavojnice od 5x0,6mm CuL , za minimonitore sa 5" basomto je zvucalo drugacije nego single wire spulna ......... mislim i bolje , ali mi je zapreteno u secanju

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a od tad je prodato Haflera i haj... Po mom saznanju samo je jedan sklopljen jer sam imao vremena da otklonim greske u sklapanju i taj je u Dj Djoleta. A Damirov jos stoji u rinfuziSto se tice zice, mislim da sui cene zastarele i da je cena sada blize 10 evra po kg. Trebalo bi imati svezu informaciju da se ne iznenadite kad ih nazovete.Sto se tice tritec zavojnica uskoro cemo cuti razliku na RCF pa cemo videti da li je opravdana hvala. Ona Syncova cena me ne raduje.Taj na KP je Goranov i nije za hifi jer mu suste ventilatori. Od klasicnih hifi verzija 9505 sa pasivnim hladjenje izgleda da ce Superfi-jev prvi zasvirati.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...