Jump to content

EV Interface 2


grone

Preporučeni Komentari

Imam EV drivere pomenutih zvucnika znaci 8 inch bass\midrange 4 komada,1-1/2 inch super dome tweter 4 komada, i 10 inch pasivni radiator 2 komada i skretnice.mnogo vise o tome sam nasao u: http://archives.telex.com/archives/EV/Speakers/EDS/Interface%201,2,3%20EDS.pdfnije mi problem original kutija ili bilo koja, ali sam hteo da napravim vecu kutiju i da dodam veci driver za bass npr.15 incha.Znaci ove 8-ce da budu kao mid bass dosta sam pogledao u net ali nisam mogao da nadjem nesto slicno neki predlog ili savet ???hvala

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 11
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Trenutno imam samo Eminence LAB12 znaci to je 12" i to je PA,Resonant Frequency (fs) 22Hz DC Resistance (Re) 4.29Coil Inductance (Le) 1.48mHMechanical Q (Qms) 13.32Electromagnetic Q (Qes) 0.39Total Q (Qts) 0.38Compliance Equivalent Volume (Vas) 125.2 liters / 4.4 cu.ft.Peak Diaphragm Displacement Volume (Vd) 659ccMechanical Compliance of Suspension (Cms) 0.35mm/NBL Product (BL) 15.0 T-MDiaphram Mass inc. Airload (Mms) 146 gramsEfficiency Bandwidth Product (EBP) 56Maximum Linear Excursion (Xmax) 13.0mmSurface Area of Cone (Sd) 506.7 cm2 Maximum Mechanical Limit (Xlim) 22mmne znam da li mogu to da koristim!? zato i pitam ali mogu lako na nadjem nesto od EV 15" ne znam tacno koji model ali raspitacu sto se tice kutije sve sto sam imao do sada su bili vented

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Како ништа, покушај да нађеш неисправне 12 це ЕВ и користи их као ПР.Има 15 ца ЕВ само коштају  :crazy:.

Neki frajer ih je ovdje prodavao za 300 €. :crazyrocker:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
  • 11 months later...

Ovako EVDL15W 15-ice tip sto ima predmislio nece :wild: nit proda niti koristi za neki projekat za sebe sta ces!!!sada imam 4 kom EV bass-mid bass 8" ,4 EV visokotonaca i 2 supertweteraNe mogu da nadjem prave oznake drivera dosta sam citao i trazio u EV arhivuali to su driveri od EV Saphir ili EV status 40hteo sam od znaci svih ovih drivera da napravim kompresionu kutiju i dodam pasiv radiator gde? mozda ispod! da trazim neku 12" ???posto imam stolarsku radionicu koju vodi brat nije mi problem kutija ali ne znam odakle da pocinjem jer sve to mi stoji a stetadajte predloge pitanja za vise inf. znam da mozetepozdrav

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...