Jump to content

Eminence Deltalite ML TL


Zen Mod

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 19
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

:buehehe:od blata ce me pravite , kad me ne bude bilo .... :sarcastic_hand:

Ludi deda što gaji dugu kosu i bradu i ljubav ka SVIM zvučnicima :crazyrocker: Sem onih sa HiFi vešanjem :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne bi bilo loše ako imaš sliku/crtež nekog modela ML TL kutije koja je obeležena oznakama koje koristi program...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne bi bilo loše ako imaš sliku/crtež nekog modela ML TL kutije koja je obeležena oznakama koje koristi program...

sve ti pise i nema sumnjejedino napomena - - kod internal area - prva velicina je sirina , druga velicina je dubina kutije top end vrh kutijebottom end dno kutijesve dimenzije unutrasnje
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Baffle Step Correction Filter :

program izracunava vrednosti i za to , uzimajuci u obzir egzaktnu poziciju drivera u prostoriji

no - s obzirom da je to relativna stvar ...... razlikuje se od slucaja do slucaja , obicno se i ne navode te vrednosti ...... i sve te ML TL rade korektno i bes BSC , sem kad namerno ides na ukljastrene dimenzije , pa se vadis pomocu filtera

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

И Ја сам тражио за ЕВ ОБ прорачун и ништа :crazyrocker:.

musteriji smanji cenu za 10 ojra , i reci da cu mu ja za toliko uraditi proracun10 ojra simulacija , pa oce OB ili horn ili ML TL ...... ili sve cijena je prava sitnica :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

musteriji smanji cenu za 10 ojra , i reci da cu mu ja za toliko uraditi proracun10 ojra simulacija , pa oce OB ili horn ili ML TL ...... ili sve cijena je prava sitnica :buehehe:

Ма јок, нису више на продају, сад сам се заинатио да направим и уживам.Чак сам од колеге са форума добио две плоче 1900 х 450, греота да се баци!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ako nisu na prodaju - sto ce reci da si ispostovao trud ulozen oko njih , onda cu i ja ispostovati taj isti trud i vrednost starih djuntia da si ih prodao - nikad ne bi dobio sim , bar ne od mene .otvori temu i napisi sta te zanima ....... u OB nece moci bez bass helpera

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ako nisu na prodaju - sto ce reci da si ispostovao trud ulozen oko njih , onda cu i ja ispostovati taj isti trud i vrednost starih djuntia da si ih prodao - nikad ne bi dobio sim , bar ne od mene .otvori temu i napisi sta te zanima ....... u OB nece moci bez bass helpera

Они који су требали да стигну, неће ни стићи, тако да сад улажем даљи труд око ЕВ-а а и Ти  :Viannen_loungelizard:.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...