Jump to content

Hladnjaci - proracun


Fukushima

Preporučeni Komentari

По мени два по бочној страни уз добру циркулацију ваздуха преко транзистора и штампане плочице је "Оверкил".   :good2:

I ja sam to pretpostavio, ali znajući iz ličnog iskustva tezu: "pretpostavka je majka svih zajeba", odlučio sam da ne baziram odluku na pretpostavci. E, sad, pošto kućište po običaju nemam, onda ću lepo da isprojektujem jedno "Matrix" kućište koje neće biti skrpljeno kao što sam ih do sada radio. Prvo lepo poslažem komponente kreirane u matrixu (od sada novi naziv za SW i slične programe :)) i onda idem na omiljeni mi "top down design" metod... (kreiranje novih part fajlova unutar assembly moda)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 26
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

'ebes proracun.Ako mogu da drzim ruku na vrelom hladnjaku maksimalno 7-8 sekundi, jel vreme da gasim amp?

Zavisi od kože na rukama. Znajući čime se baviš i koliko su ti ruke izložene "habanju", tvojih 7-8 sekundi kod mene se produžava na popodnevno dremanje na takvom hladnjaku, što znači možda 50 stepeni, max. Gasi samo kada nema ko da sluša muziku.Kada mi je supruga spremna da vrelu šerpu ili tepsiju koju drži preko krpe baci jer je toliko peče, ja istu stvar komotno mogu da prošetam korzom... Kada mene peče, e... onda stvarno mora da je vrelo! Zato sam lepo kupio instrument koji ima sondu za merenje temperature. I onda znam da je čika Nelson otprilike u pravu. 60 i više počinje da bude sve, samo ne prijatno toplo...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...