Jump to content

LM 3886 paralel


Preporučeni Komentari

Ne treba potcenjivati lm3886. Audio Analogue u svojim pojacalima koristi po dva komada po kanalu i kazu da su uspeli da postignu zvuk slican lampama.

Таман посла, цела прича је кренула од Џеф Роланд Кончерто појачавача!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 30
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Таман посла, цела прича је кренула од Џеф Роланд Кончерто појачавача!

Pa eto moram priznati, pravio sam i ja gainclown sa L(ele) M(ajko) 3886 :sarcastic_hand: . Zanimljivo je da mi je lepse svirao sa 1000 uf po grani nego sa 10000 uF. Kazem "svirao" zato sto je, tokom eksperimentisanja, jedan LM 'crko' i eto ti +25 v na zvucniku! :yikes: Posto je minimalisticki uradjen, P2P, mrzelo me da ga popravljam. I rekoh, "Nes' ti vise meni spaljivat' zvucnike..." Konzervaa!! :hammer: Videcu ako ga nadjem u podrumu, napravicu par slika...tek da vidite kako isto to izgleda u drugom pakovanju... :buehehe::grimace:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa eto, fotoaparat u ruke, podrum, malo preturanja..i nesto se naslo..Inace, fotoaparat je Nikon coolpix L5, koji me u poslednje vreme nervira, posto sve automatski, sam "podesava" sve, i to upravo kako ja necu. Ne folim koristiti blic, jer je slika preosvetljena i ima jaku refleksiju, a ako ga ne koristim, bez obzira na pristojno okolinsko osvetljenje, L5 sam "podesi" ekspoziciju na citavih 1/4 sekundi, pa su slike mutne...Ali eto, par slika LM3886 konzerve, ili Sat risivera...

post-40-090406600 1278536387.jpg

post-40-070593400 1278536406.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

........

Ово је најважније: Иако нисам домаћи реномирани произвођач, појачавач нит зуји, нит бруји нити има преслушавања.

Их бре,

обзиром да је пројекат чекао преко 2 године и да си природним путем старио хладњаке и остале плеКове срамота би било да зуји...

:dubbio:

него, шта ће ти оно дрво око предње плоче?

да разбијеш предрасуде или нако, ради урока?

:angel0:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...