Jump to content

boba u beogradu


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 6
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Iđ' u klinac. Po naslovu sam mislio da Boba Stefanović ima koncert! Pre koji mesec je Leo Martin gostovao u Subotici. Šteta što su penzioneri zauzeli sva sedeća i stojeća mesta ... Da dođe i Joan Baez, siguran sam da bi me žena ubedila da idemo, ovako... :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Prije (ako se ne varam) dvije godine sam bio na Radar festivalu u Varaždinu. Zvijezda većeri je trebao biti Robert Zimmerman (neki ga znaju i pod pseudonimom koji je uzeo u čast poznatog američkog pjesnika).Ako nema program u trajanju bar dva sata prije njega nema svrhe ići. Poznat je po svom "fuck you" odnosu prema publici, ali onako nešto nije nitko očekivao. Došao je na pozornicu bez "dobro većer" stao uz klavijature koje su bile sa desne strane i uvućene unutra i započeo svirati. Nitko od publike nije znao koju pjesmu svira, kad je završila, kad je počela druga niti je razumio niti jednu riječ teksta da bar po tome prepozna o ćemu se radi. Imao sam dojam da je odsvirao jednu te istu pjesmu 25 puta bez pauze između kraja jedne i početka druge stvari.Kad je mislio da je dosta, jednostavno se uspravio i otišao sa bine. Ne sječam se je li došao na bis jer sam i ja napravio isto. Well, fuck you too Robert Zimmerman!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Prije (ako se ne varam) dvije godine sam bio na Radar festivalu u Varaždinu. Zvijezda većeri je trebao biti Robert Zimmerman (neki ga znaju i pod pseudonimom koji je uzeo u čast poznatog američkog pjesnika).Ako nema program u trajanju bar dva sata prije njega nema svrhe ići. Poznat je po svom "fuck you" odnosu prema publici, ali onako nešto nije nitko očekivao. Došao je na pozornicu bez "dobro većer" stao uz klavijature koje su bile sa desne strane i uvućene unutra i započeo svirati. Nitko od publike nije znao koju pjesmu svira, kad je završila, kad je počela druga niti je razumio niti jednu riječ teksta da bar po tome prepozna o ćemu se radi. Imao sam dojam da je odsvirao jednu te istu pjesmu 25 puta bez pauze između kraja jedne i početka druge stvari.Kad je mislio da je dosta, jednostavno se uspravio i otišao sa bine. Ne sječam se je li došao na bis jer sam i ja napravio isto. Well, fuck you too Robert Zimmerman!

valjda nece biti fuck you i u Beogradu :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa, ja bih volio da ne bude! Ako se ipak ponovi priča onda mogu samo ponoviti zadnju rečenicu iz mog prethodnog posta.Toliko mi se zamjerio da od tada nisam poslušao niti jednu njegovu pjesmu, a kamoli album!Kasnije se kroz medije pročulo da je čak htjeo otkazati nastup na dan koncerta, pa da su ga organizatori podsjetili na ugovor!Kako god bilo, ostavio je dojam neviđene nadutosti. To nije bila niti stara priča o "fuck you publiko!", nego potpuno ignoriranje i jasno je svima dao do znanja da je došao odraditi predviđene minute.Ne bih imao ništa za prigovoriti da su bar svirka i pjevanje(recitiranje) odrađeni kako treba ili da smo mogli prepoznati koju to stvar sad izvodi.Dylan je napravio "difference" u povijesti moderne glazbe, prošao put od country pjevača, preko rockera do politički utjecajnog umjetnika. To mu ne može valjda nitko osporiti. Isto tako ne može nitko osporiti da se ponio kao...nitkov!EDIT: Možda ima iznenađenih mojim oštrim komentarima. Pa čak i je i Ghandi valjda imao svoj prag tolerancije! :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tako je nesto slicno bilo i u Zemunu,na stadionu zemuna,pre negde oko 25-26 godina,ali u blazoj formi.da ne bese neke predgrupe koja je odradila lavovski deo posla nebi imali sta i da cujemo.ali zato je veci deo publike zijao oko sebe da vidi i da bude vidjen u nekom idiotsko-snobovskom fazonu.dilan je nesto otandrkao na gitari,promumlao i nestao.ne moze se zameriti tim ljudima,u tim godinama mesto mu je u starackom domu i njemu je svega preko ....samo pare i to ce se dobro unovciti ovde u beogradu.Ocigledno da ta roba ima prodju,kao deo kulture,sa bombama.dok ima ovaca bice i vukova.Uostalom,svako je gospodar svoje srece....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...