Jump to content

Neocekivani susret


Preporučeni Komentari

Pre par dana se desila neocekivana ( za mene) poseta i susret par forumasa i jednog pridruzenog clana ( ne duyera). Gidja ( Goran )je gostovao u Nisu ( sa sve F3) pa se uprilicio susret sa domacom ekipom u sastavu krv&mozak, Sir Oliver i jedan ne DIYer ( Zoran).

Obisli smo tri mesta i proveli prijatne trenutke u druzenju, slusanju muzike a bogami i sistema. Najpre smo bili kod Nebojse sto je opisano ovde Kod Br1 Za ono sto me olajava po forumi :buehehe: ce posebno da se raspravimo ali neka racuna da ce da mu zagine jedan komad samo da se za to opere a za drugo cemo da vidimo. :)

Kako se priblizavalo vreme da se pojavi zen(etin)a, mi smo se prepakovali i presli kod mene. Slusalo se malo SONY CDP-X505ES i uporedjivao sa modifikovanim MARANTZ CD40. Nismo primetili razliku. Generalne primedbe na jos ne podesen sistem su dobronamerno primljene.

Probali smo malo i F3 ali bez preampa ( varijabilni izlaz CDa) to nije dalo pravu sliku o njemu. Kod K&M smo ga slusali na preampu i tu se odlicno pokazao.

post-39-021321500 1275116563_thumb.jpg

Na slici je sistem spreman za testiranje Marantz CD40 ( tweaked) VS SONY CDP-X505ES i M2TECH VS svajsovani USB konvertor.

Sutradan smo presli kod Zorana koji nije clan foruma. Sistem je 300B , Linn MINIK CD, Thorens grampfon, Ariel zvucnici...

post-39-094635600 1275116905_thumb.jpg

Ponosni vlasnik je najvise forsirao gramofon ali je Goran ugrabio priliku da poslusa i par svojih CDova. Uz par piva proveli smo prijatno vece.

A evo i dela ekipe

post-39-042204900 1275117122_thumb.jpg

Prijatno druzenje ce biti nastavljeno cim se ukaze nova prilika. U prosirenom sastavu nadam se.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 20
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Prijatno druzenje ce biti nastavljeno cim se ukaze nova prilika. U prosirenom sastavu nadam se.

Branko, nemoj više da se širiš, moraćeš sve novo da kupuješ :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Veliki pozdrav za niške forumaše i Zoranu .Druženje u Nišu je bilo odlično ,što slike i potvrđuju .Još jednom im se svima skupa zahvaljujem na gostoprimstvu.P.S.Molim moderatora da ispravi grešku u mom niku u naslovu teme-hvala

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Овај десно у црвеној мајци личи на Коју, из Дисциплине Кичме!

Ma gde bre Koja, meni liči na nekog engleskog lorda, sir-a ili tako neka titularna pojava :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Onog desno kome je onaj drugi s leva a sedi desno od onog kojeg ne poznajem, poznat mi je... :buehehe:

Mene cete najlakse da prepoznate. Ja sam onaj koji nije na slici (opravdano odsutan, kuca poso i jedna sitna svaleracija).Zagonetka - ko je na slici siroma a ko Dzimi?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mene cete najlakse da prepoznate. Ja sam onaj koji nije na slici (opravdano odsutan, kuca poso i jedna sitna svaleracija).Zagonetka - ko je na slici siroma a ko Dzimi?

Nema na slici siroma Džimija :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...