Jump to content

Seas CA18RNX


Zvu

Preporučeni Komentari

  • 3 nedelje kasnije...
  • Odgovora 67
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Jel' može neka zamena? Recimo 4x2G DDR3 Patriot na 1600MHz? Sve novo.

Само да нам се дотични врати из пексаре египатске па ће одговорити
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo evo... Odgovaram :DStein, ako je to ova memorija... ???http://www.itsvet.com/proizvod/patriot-2gb-1600mhz-ddr3-psd32g16002/comp_comp_ram/329/1248...može zamena uz tvoju doplatu od 40 evra pošto bi otišla sva 4 odjednom, tj. ako to odgovara ???

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ploča moje devojke moli za DDR3 memorijom i to barem 2GB, a ubacio bih 4 u ovom slučaju. Ostaje 4GB meni. Prodam svoju ploču napucanu sa 4GB DDR2, dodam 40 evra da kupim sebi bolju i svi mirni :) . Inače ko zna kada bi mi palo na pamet da menjam komp.HiFi tek dolazi :D . Bože zdravlja, početkom septembra (tj za par dana :) ) bi Eminence Deltalite 12-ice trebale da budu u mom posedu. Treba za nekoliko dana da mi stignu Selenium d220ti iz Amerika...Ili se ja barem tako nešto nadam :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne bi verovao kakvih likova ima. Najupečatljiviji je jedan što mi kukao da je našao ove midbaseve na internetu "preko" (kako on kaže), pa mu smeta moja cena jer ih prodajem za iste pare kao u toj radnji preko :buehehe: Ja mu kažem da onda ode kod tog rođaka preko pa da ih kupi tamo za te iste pare i donese ovde :D Još mi kaže da bi uzeo sva 4 za 150 evra. He he... I tata bi sine, al' ne može :) Pošto mi je napisao da je u "trenutnoj frci sa kintom", ja mu napišem da je i to u redu. Pošto je "frka trenutna", on meni 150 evra ja njemu 3 midbasa. Ovaj jedan i da hoću, ne mogu da prodam. Kad skupi još 50 da mi se javi i ja mu dam i taj četvrti. Ijaoj kako je izgoreo :buehehe: Ova prodaja postaje sve zanimljivija :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kojih??

Onih mojih :)6.5" SDS, ubi me za oznaku. Ima ih po slikama gde su slikani Line Arrays...edit: 830657http://www.tymphany.com/830657https://www.madisound.com/store/product_info.php?products_id=8405
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Čo'ek ima više mogućnosti od kojih mu prvenstveno preti zaključavanje teme :)Može brate i na PP, sa napomenom da meni ovi Peerlessi uopšte ne smetaju za pare koje sam platio za njih. Da sam ih mislio prodavati, verovatno bih već dao oglas, ali slobodno pitaj šta te zanima. Ovde, ili na PP. Odgovoriću svakako.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Prodato :hi: Može katanac...Puno sreće u samogradnji sadašnjem vlasniku. Pozvao sam ga da se pridruži forumu. Inače Novosađanin pa će se lepo snaći sa tamošnjom, prilično jakom, ekipom samograditelja :cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

fala ti Boze .... da ovaj vise ne smara o tim predivnim zvucnjacima ........ :buehehe:

Ne bi bio Deda da ne probabonja nešto pa to ti je :D Mislim, možeš ti da ostaviš i otvorenu temu još neko vreme. Ja nisam ni pola projekata koji se mogu naći na netu postavio ovde :Viannen_loungelizard: Nego, jel sam ja ono pomenuo koliko su ovi PREDIVNI zvučnici dobri, kvalitetni i jeftini :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...