Jump to content

Seas CA18RNX


Zvu

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 67
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

  • 2 nedelje kasnije...
  • 3 nedelje kasnije...

Dao sam nego i dalje je leto :) . Ljudi beže iz kuće i troše novac na letovanje, izlete i odmore te nikom sada ne pada na pamet da daje novac na zvučnike sem hard core korisnicima :buehehe: . Kad napolju zagudi zima i krene beli sneg, svi krenu da zagledaju po kući šta im smeta. Prodadoh drumaški bicikl očas posla. Stajao celu prošlu jesen i zimu na oglasima i niko ni da okrene. Kako su prestale one kiše, ode za 12 dana. Oglas nije više aktuelan, a i dalje me zovu :) Sve ima svoju sezonu pa i HiFi... No ne žuri se meni... :)Dobre, a jeftine bicikle se kupuju kad je zima, a kvalitetan i jeftin HiFi kada je toplo :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Drumaš trkački. Sređen od moje ruke. Rasklopljen na sastavne delove pa sastavljen. Čak sam i kuglice ležajeva držao u posebnoj kesici. Ram peskiran pa plastificiran (Cr-Mo) i prednja vila takođe. Skinuo zadnju nablu na koju se montirala račna od 6 brzina i upleo novu Tiagru, zamenio obručeve, stavio novu Sora 8-speed kasetu i zadnji menjač, skinuo stare ručice kočnica i šiftere sa rama, montirao stopove za bužir i montirao 8 speed šamaraljke (integrisani šifteri i ručice kočnica) Shimano 2200. Pogon sam ostavio fabrički (Miche) sa dve šajbne.Bio je kao nov ali niko ni da pozove. Došao dečko pre nekog vremena iz Batajnice i kupio ga tačnije odvezao se na njemu nazad u Bataju.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ako budete uzimali one L pads za kompresione - uzmite i jedan par za Igora

SREĐENO :)

Zvucki slihtaro! :sarcastic_hand:

Ja bih to pre rekao kao... Zvucki, lepo vaspitani i uvek spremni da pomognete, care :hi:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da nemam devet pari Peerlessa na gomili, možda bi i moglo... da se kupuje... Ovako pošto niko ništa ne kupuje, ja samo za trampu imam svega i svačega. Mada, kada bolje pogledam QTS, ništa mi to ne valja za TL... :(

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hm... Trampa mi do sada nije bila interesantna jer su ovi zvučnici kupljeni sestrinim novcem za njene nesuđene kutije. Kako sam ja novac od prodatog bicikla dao njoj, ovi zvučnici su prešli u moje vlasništvo tako da neki vid trampe dolazi u obzir.

Dakle zamena je moguća za Selenium d220ti kao i Selenium d2500ti kompresione drajvere :) U obzir dolazi takođe i Celestion CDX1-1731 kompresioni drajver.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Narode, navali! :Viannen_loungelizard:

:buehehe: I ovako tražim samo ono što bi svaki DIY-er trebao da ima u fioci po par komada :buehehe:Mada zaista, možda neko može da nabavi nešto od tih drajvera bez nekih većih peripetija pa što da ne. Sve to ako se skapira da se ovi midbasevi ne mogu nabaviti ispod 75 evra po komadu ako nije u pitanju neko drhtanje na granici i to ne granici Srbije jer ih ovde nema.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...