Jump to content

SMS internet


 krvimozak

Preporučeni Komentari

Kao sto znate, nemam mobilajzer. Pojavio se problem - kako sa interneta poslati SMS na mobilni (u mrezi 062) i eventualno obrnuto?Pozeljno je da bude dzabe. :happy64: Nekada davno sam koristio neki sajt koji je radio kod nas i finansirao se preko cocacola reklama, ali je ugasen cim sam ja poceo da ga koristim. :happy64:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 6
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Savet: Kupi mobilni, disejbluj identifikaciju i nikom ne daj broj.

Malopre sam u podzemnom trazio da kupim najbudjaviji polovni mobilni koji je u stanju da posalje dve-tri poruke. Karticu imam.Trazili mi dva'es evra. Mnogo bre, za te pare mogu da sednem u kola, odem tamo gde treba i sam prenesem poruku...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Andrics moze li objasnjenej za ovo sa Siemensom jer ja koristim sad M35 posto mi je otkazao 6600. A ujedno trazim nekog ko je dobar sa softwerom nokia telefona da mi ga resi. :happy64: Poslao sam Vam email n gmail

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa moze ako se i ja setim svih detalja, davno smo se zezali sa tim.AKo je poenta da se salju za dz to ne moze .Medjutim siemens je ove telefone prepakovane u drugo kuciste prodavao kao GSM/GPRS modeme.AT funkcije su dokumentovane , u attacment-u je dokumentacija. Mi smo ga koristili da nam sa nekih perifernih uredjaja salju SMS poruku sa izvestajem sta se tamo desava na svakih sat vremena pod uslovom de se ne desi nikakav alarm. Ako se dogodi nesto nepredvidjeno salje SMS poruku sa kodom greske svakih 2 min dok ne primi poruku nazad da je poruka procitana ,Stvar je jako prosta i sve to je kontrolisao pic16f84.Video sam na netu par projekata gde ga ljudi koriste da salju i primaju poruke direktno spojenog na PC , doduse davno , ali je to radilo lepo.

s35i_c35i_m35i_atc_commandset_v01.pdf

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...