Jump to content

Kupujem stalke za podnostojece zvucnike


faber

Preporučeni Komentari

Uffff...Onda 'ajde da se i ja izvinim - ja sam svojim pitanjem stvorio problem :buehehe:.U svakom slucaju ce mi biti drago da sretnem starog drugara :friends:.Sto se stalaka tice, hocu da napravim ozbiljne metalne stalke. Jednostavna masivna metalna ploca za zaobljenim krajevima.Pitanje je samo podesivih vijaka. Sta mislite o ovome:http://www.tvstands.co.uk/Atacama-Audio-M6-Carpet-Spikes-ATA1056.htmlIma ih ***-**** u Beogradu. Ili imate nesto bolje u vidu?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 32
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

nema potrebe da se ti izvinjavas ;u suprotnom - ne bi trebalo postavljati nikakva pitanja , jer se uvek moze desiti da neko od nas ustane na levu nogu , pa kasnije urnise thread .malo ih li je u zadnje vreme - opste socijalnog tipa ...... ?sto se tice atacama siljaka - siljci k'o siljci - ako ih imas lokalno za ne puno vise para - tesko ce ti ih iko napraviti ( sa sve tim finisom ) za manje novce onda ostaje samo da izmuvas negde plocevinu sa urezanim navojima .....ali tu ti ipak ne mogu pomoci - ne poznajem tvoju lokalnu ponudu masinskih radionica

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Skoro sam glednuo u BG izlog 'Elemente' - bese nekih podesivih nozica i to samolepljivih, crnih.

Ako sam dobro vizuelizirao - nesto kao model HD919 ali crno. Cak ih mozes zalepiti na one sada

popularne poprecne sipke sto vire ispod zvucnika.U svakom slucaju cene za nozice su relativno OK.

(mene su podloge za siljke -Kemp- kostale 14e. Ko mi kriv kad nisam 'teo da razbusujem petodinarke :friends: )

Evo linka ka njihovoj web stranici Pribor za zvucnike - nozice

:buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nik hvala,Elementu sam kontaktirao - do ponedeljka nemaju nicega.HD 919 mi ne deluje podesivo, moram da je vidim uzivo. Mada mi za tesku plocu bolje deluje nesto masivno kao ova Atacama, sto prolazi kroz plocu, sa sve maticom.Ali, treba ih videti uzivo! Ako je ploca stvarno teska, onda...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kad smo već kod šiljaka postoji neka teorija da je za zvučne kutije bolje kada se šiljci izrade od nekog ekstremno tvrdog drveta. Šta mislite o tome? Ja nisam probao, uvek sam koristio metalne, ali imam jednog prijatelja koji kaže da su najbolji od drveta po imenu grab. Proučavao je ono što za suvo zlato prodaju u Engleskoj (npr. Russ Andrews http://www.russandrews.com/category.asp?lookup=0&region=UK&currency=GBP&cat_id=PSUPPFEET&customer_id=PAA2352042610408RPUKMLSNVISCNJLL), pa je došao na ideju da iskoristi drvo iz dedinog dvorišta iz srca Šumadije. Inače, i moje i njegove kutije su povelike, cirka 40 kila ...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@Andrija,hvala za ispravku. Jedan od nedostataka oslovljavanja ljudi nadimkom je sto im zaboravis imena. On je za mene 20 godina Prsa, neko ga je iz drustva zvao i Nesa i sad :friends:.Sto se drveta tice, to mozda u nekoj narednoj iteraciji. Zvuci interesantno, ali mi uz metalnu plocu nekako... ne ide - ne znam. Vredi probati ako covek nadje neko zaista dobro prosuseno drvo, inace ce od vrha ostati...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...
Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...