Jump to content

RCA za kuciste Intertechnik


Impuls

Preporučeni Komentari

Pokrecem ovu temu jer svaki samograditelj uvek muci muku sa kvalitetnim cinch konektorima. Iz mog iskustva ovaj model se pokazao kao odlican a mislim da i Boban ima dobra iskustva sa njim. Ovde je link za Intertechnikov sajt http://www.intertechnik.com/Lautsprecher-S...,209,48100.html dok taj isti model kod http://www.schuro.de/cinch-steck.htm sa dosta nizom cenom. Mislim da je Boban pronasao jako povoljnu cenu na 100 komada negde na istoku, cak ispod evra, ali mislim da su nasi dobavljaci jednako povoljni ako se ide na vecu kolicinu. Samo treba pronaci odgovarajuci izvor.

Kada se uzme da za jedan preamp sa 4 ulaza treba 10 komada, mislim da bi se lako stiglo do cifre od 100 komada a verovatno i vise. Kakva su razmisljanja na ovu temu?

post-15-1243961925_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 10
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

.......ali nisu ni zaperak Intertechniku.

po cemu nisu ni zaperak ?pojasni razlike- u smislu mehanickog kvaliteta unutrasnjeg kontakta kao i masivnosti tela , te osnovni materijal ;ovako sto vidim po fotkama je samo govnava pozlata protiv posrebrenog ;pozlata mi ne treba ni na foliji za bombone .....
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

po cemu nisu ni zaperak ?pojasni razlike- u smislu mehanickog kvaliteta unutrasnjeg kontakta kao i masivnosti tela , te osnovni materijal ;ovako sto vidim po fotkama je samo govnava pozlata protiv posrebrenog ;pozlata mi ne treba ni na foliji za bombone .....

Po zvuku, ali ti to na svojim FR ne mozes da cujes! :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Po zvuku, ali ti to na svojim FR ne mozes da cujes! :cheers:

nisu to FR no coaxi .......... kojima jos i supertweet treba ......... :rofl: al' i' 'uapsili lopovi iz So i Su ........... :rofl: aj' mi sad odgovori na pitanja .....
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Po onoj slicici iz prvog posta, tesko je reci kakav je konektor jer se takav "isti" sigurno pravi na vise mesta po Kini i gde jos ne...Danas su mi stigli RCA i zvucnicki koje sam narucio od Tome iz Krusevca. Ovi RCA za sasiju su isti kao i na slici i kao i oni iz Kanibala... ali na prvi pogled. Nisam bas zadovoljan kvalitetom izrade a ni pozlate - kontaktne povrsine nisu ispolirane a i na nekim mestima kao da preti oksidacija...Iz Kanibala imam par "istih takvih" od pre mozda godinu i vise i mnogo su bolje odradjeni.E sad - moguce da i ovi iz Kanibala imaju sada iste ovakve (ako se snabdevaju iz istog izvora), nisam isao da proverim, a razlika u ceni je osetna. Ovi kod Tome su 1.5 eura.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tek sam sad usao u temu posto mi dzepurak baš i nije nesto za neke kupovine, ali moram da kazem da takvi RCA koji su nakaceni kod prvog posta (Impuls) ima da se kupe u Subotici, Lunar, pakovani svaki u svoju vrecicu, potpisani sa Rulstein i redovito ih trosim, cena 90 dinara do sada, moguce da je malo skuplje odkako je kurs pomeren sa sedamdesetak dinara za evro. Mozda sto dinara. Kvalitet izrade i pozlata veoma dobri, posebno sto sam ja i inace skeptican prema svemu sto me ne osamuti cenom...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...