Jump to content

Azimuth test tape


Mikorist

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 7
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

kako god okrenes - za snimanje test tape-a ti treba "referentni" dek - na kojem je azimut proveren i dobar

sam signal moze biti mnogo sta - signal; snimljen sa signal generatora , signal snimljen sa PC signal generatora , sum izmedju FM stanica

to sto si linkovao je mudroseranje - danas ljudi nose PC i u WC , da bi lakse obrisali dupe

;)

ja bas kad hocu ( ili htedoh nekad , kad su se dekovi radili ) sam koristio osciloskop , i merio razliku izmedju dva hot izlaza kanala

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kako god okrenes - za snimanje test tape-a ti treba "referentni" dek - na kojem je azimut proveren i dobar

sam signal moze biti mnogo sta - signal; snimljen sa signal generatora , signal snimljen sa PC signal generatora , sum izmedju FM stanica

to sto si linkovao je mudroseranje - danas ljudi nose PC i u WC , da bi lakse obrisali dupe

ja bas kad hocu ( ili htedoh nekad , kad su se dekovi radili ) sam koristio osciloskop , i merio razliku izmedju dva hot izlaza kanala

;)

kad imas osciloskop pa mozes njega da nosis u WC ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ovde ima jedan zanimljiv tekst na tu temu:http://www.ant-audio...lbum/index.htmlima li neko iskustva sa slicnim stvarima odnosno - da li je neko stelovao dekove preko kompa ? ima li negde da se kupi Azimuth test tape ? ;)

Ти си баш решио да средиш и тај касетофон!А шта да провераш, азимут- добар је!Може да се ради како је објашњено на том сајту али то је толико споро и досадно, и опет ти треба тест касета!!!Наравно у тексту писац дрви целу страну и на крају се све своди како то Накамичи ради!Тест траке можеш да наручиш од Канфорд Аудио-ја из Енглеске.А имам је и Ја и не носим је у ВЦ  ;).Нарани кучиће и недирај ништа!!!!!дискО_Сту
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...