Jump to content

Zanimljive komponente


Zen Mod

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 50
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ima unutra jedno 6-7 standardnih MOSFETova. Rthjc mu je samo 0.15K/W, Ciss=8n8, Pdmax=830W - znaci unutra je parce silicijuma enormne velicine. Bilo bi interesantno uporediti termicko ponasanje u odnosu na nekoliko pari standardnih MOSFETova...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako nabavljivost i cenu ostavimo po strani i pretpostavimo da se termicki dobro ponasa pri Pd(const)=100W, prvo sto pada na pamet su oni Alephi i slicni gde ide 3, 4 ili 5 pari paralelno. Sa ovim bi se izbeglo uparivanje i veliki Rs, jer jedan par zavrsava pos'o. Ako postoji i P-kanalni (priblizan) komplement, spektar upotrebe se siri...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stvarno mi ne pada na pamet nista sto mene zanima a da bi mi IXFK 48N60P bio od koristi :confused1:

eh - ni meni .......

Znam ja da ti necesh izdrzati do utorka... :cheers:

:cheers: my lips are sealed ......... bitno da si ti happy camper .......
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Isto sto i k135/j50 ili k1058/j162. Imaju i onaj sa 5 pinova (compl. par u jednom kucistu). Sve je to OK. Ako mogu da se nabave bez da imam posla sa administrativnim kanalima pacovskog legla, onda :confused1:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Isto sto i k135/j50 ili k1058/j162. Imaju i onaj sa 5 pinova (compl. par u jednom kucistu). Sve je to OK. Ako mogu da se nabave bez da imam posla sa administrativnim kanalima pacovskog legla, onda :confused1:

si video xconductansu ?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa ista je, pise: od 0.7S do 2S, sto znaci u proseku oko 1 ili malo vise, nista razlicito od Toshiba/Renesas familije.

:confused1: pomesao sam ih sa onim iz prvog posta - po pitanju xconductanse
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...