Jump to content

Pass X3


zika

Preporučeni Komentari

Ovaj čovek je great! Mislim da je to isti čovek koji ima Bradačeve kutije...http://www.kupujemprodajem.com/Pass-X3-hi-end-izlaz-moguca-zamena-175181-oglas.htmhttp://www.kupujemprodajem.com/Viktor-Bradac-niza-cena-zamena-za-audio-175192-oglas.htmŠta znamo o X3 pojačalu?Stein može da pogleda roletne, pored Bradačevih četvorki...Na nekoliko stotina metara je od mene, 'ajd kilometar, vazdušnom linijom. Jedva sam se, do sad, uzdržavao da ga ne posetim, tek da bih pipunuo Bradačeve kutije još jednom, sad sa ovim Pass-om, neizdrž je sve gori... Sreća te nemam gde da stavim ove kutije, inače... već bi čuli kako zvuče... Jedino ako se preselim, dole, u dnevnu sobu... Ne, to, ipak, ne...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 20
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

X3 je trokanalni amp koji se radio neko vreme - od 2000. do 2008.po semi je isti kao i X5 ( 5-kanalni amp ) - sve u svemu , veoma kulturan snagas http://www.passlabs.com/pdf/old%20product%20manuals/x3_om.pdfedit :na tvom mestu - ja bih otisao da cujem te kutije ..... i preselio se u dnevni boravak , sve sa njima

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma ja sam ih slušao, pre, uh, tridesetak godina. Baš te četvorke, ne kod mene, kod mene su bile dvojke... Preseljenju nema mesta, nema tu mira, nema nogo čega. Ovako, me zovu kad sam potreban, ako ih čujem... Kompromisi su osnov svakog zadovoljstva... Al', u ovom slučaju, neizdrž će morati da uzdrži...Čitao sam, ja, taj .pdf al' malo sam pokupio... Idem da čitam ponovo...Kol'ko se sećam Deda zna tog čoveka (branka)... Kol'ko je cena za X3...?

post-347-126788942358_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kol'ko se sećam Deda zna tog čoveka (branka)... Kol'ko je cena za X3...?

Нормално да га знам, и то је један од ретких културних земунаца.Што се тиче Пас појачавача једва сам га убедио да не ради у А класи.Иначе тражио је око 2500Евра.Са Брадачима је друга прича, у куповину-продају се укључио и син Брадача и цена  је око 1800Евра.Треће кутије са рибонима и активним басом, активном сретницом код њега немају среће са звуком јер као пре-амп користи неки Квод који је катастрофа.Најбољи звук који је имао је био када је Сонус Фабере "Гварнери" терао са ИКС 3 појачавачем.Ето мало да се зна!дискО_Сту
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kažem ja da su statici, a Deda ribboni... Static-e poznam i bez naočara...Stanislave, obrati pažnju fundamentalno: ...and 58 lbs lighter and $2000 cheaper... To je samo razlika...Pa nastavlja: ...knowing that the lateral dispersion would be greatly narrowed, and the resulting sweet spot so narrow that only one person could listen...Princeza na zrnu graška:According to Roger Sanders after he had examined the speaker, the cause of the buzzing was a grain of sand that had found its way into the electrostatic panel. "Fixing the problem was simple," he wrote. "Using a blow-gun, we shot some compressed air into the electrostatic panel. This simply blew the grain of sand away. A customer probably could probably remove the grain of sand using a vacuum cleaner with a soft brush. But the panel is very rugged. Blasting it with compressed air will not harm it.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kažem ja da su statici, a Deda ribboni... Static-e poznam i bez naočara...Stanislave, obrati pažnju fundamentalno: ...and 58 lbs lighter and $2000 cheaper... To je samo razlika...Pa nastavlja: ...knowing that the lateral dispersion would be greatly narrowed, and the resulting sweet spot so narrow that only one person could listen...

Ма то се кратко и јасно каже: "Ролетне", па шта год да су!!дискО_Сту
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ма то се кратко и јасно каже: "Ролетне", па шта год да су!!дискО_Сту

Ja napis'o na početku: Stein može da pogleda roletne, pored Bradačevih četvorki...Plaši me ovo slaganje nas matoraca... Neprincipijelna koalicija...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a ne znam napamet - imas kod X3 podatak o disipaciji - pa to podeli na 3 kanala , pa svaki kanal na 4 vertikale dakle - disipacija/12 , a napon je +/-22 - sta bi drugo bilo ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

'bem te lenja ;znas da prodajes kasetovene a ne znas mirnu struju ;)u X3 owner manualu lepo pise da je ukupno 200W disipacija ;3 kanala ;200VA/3= ~65VA65VA/4 vertikale ( jer ima 4 izlazna para po kanalu )~ 16VA16VA/(2x22V napajanja ) =16/44= 360mA360mAx0R47 oma source otpor = 169mV napon preko source otporasto ce reci - sve se zna - 360mA po vertikali ili 4x360mA=1A44 po kanaluah da - to je mirna struja

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

'bem te lenja ;znas da prodajes kasetovene a ne znas mirnu struju ;)u X3 owner manualu lepo pise da je ukupno 200W disipacija ;3 kanala ;200VA/3= ~65VA65VA/4 vertikale ( jer ima 4 izlazna para po kanalu )~ 16VA16VA/(2x22V napajanja ) =16/44= 360mA360mAx0R47 oma source otpor = 169mV napon preko source otporasto ce reci - sve se zna - 360mA po vertikali ili 4x360mA=1A44 po kanaluah da - to je mirna struja

Ја продајем касетофоне, ц, само скупљам !Ма изгледа да ће тај ИКС 3 да дође код мене.Лепо написах да то није А класа!дискО_Сту
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ма изгледа да ће тај ИКС 3 да дође код мене.

Da Bog da da uživaš i da nam napišeš kakav je...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

na tvojim kutejama nece nikad izaci iz A klase

Ма на мојим кутијама!Из мојих кутија излази само "XXX" звук!  ;)

Da Bog da da uživaš i da nam napišeš kakav je...

Погрешно сам написао, нећу бити власник, код мене највероватније долази из других разлога!Нажалост, а и који ће ми ђаво ни ово што имам нисам потрошио.Биће документовано сликама као и увек!дискО_Сту
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...