Jump to content

Paprikarima u posetu


Zen Mod

Preporučeni Komentari

:(Sada kada si naveo jos pojedinosti (iz drugog ugla) su stvari jasnije. Ne znam kako je iko i mogao da kriticki evaluira sistem sa toliko novih/neusviranih/nerazdevicenih elemenata/komponenti... Pa jos i da se ocekuje da "iz prve" zvuci "kako treba"! ;)Zabavno je bilo ispratiti ovo lepo druzenje! :blush:

Tako nas je SuperFi docekao, bez zvucnika, sa losim izvorom na varijabilni izlaz isa neusviranim ampom. Ali svrha je bio paprikas pa je ovo samo usputno slusanje
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 39
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Tako nas je SuperFi docekao, bez zvucnika, sa losim izvorom na varijabilni izlaz isa neusviranim ampom. Ali svrha je bio paprikas pa je ovo samo usputno slusanje

E, sad si se "popravio"! :blush:Pomisliti a kamoli reci/napisati da se moze posvadjati sa domacinom koji ti pruzi gostoprimstvo i ponudi ruckom... :(
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E, sad si se "popravio"! :blush:Pomisliti a kamoli reci/napisati da se moze posvadjati sa domacinom koji ti pruzi gostoprimstvo i ponudi ruckom... :(

ne kontas - njih dvojica su svoji ;posvadjaju se i nastavljaju normalno u roku od 35 sekundi onda posle mene zovu i smaraju kako je onaj blesav , a ja umirem od smeha ne mogu jedan bez drugoga ;)ja ih zovem somborski pederi ; naravno - nikakve sexualne konotacije tu nema ...... dodju mu nekako kao institucija dve najbolje drugarice :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

SuperFi i ja smo obojica kratkih zivaca a svako brani svoj stav. Za sekund planemo a za dva se druzimo kao da nista nije bilo. Oni koji nas poznaju znaju kako to izgleda.

E sad su neke stvari jos jasnije! :blush:Nek' vam je sa srecom! :(
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jednostavno, dva iskrena i poštena prijatelja... Nema tu velike filozofije. Daleko je, tako, lakše i lepše... Mrzim licemerje... Posle sujete drugi najjači otrov... Tek, posle, mislim, da dođu mržnja, ljubav i slično... Uživao sam prateći ovaj mali izlet...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ne kontas - njih dvojica su svoji ;posvadjaju se i nastavljaju normalno u roku od 35 sekundi onda posle mene zovu i smaraju kako je onaj blesav , a ja umirem od smeha ne mogu jedan bez drugoga :(ja ih zovem somborski pederi ; naravno - nikakve sexualne konotacije tu nema ...... dodju mu nekako kao institucija dve najbolje drugarice :blush:

Ondak se ispricavam zbog neadekvatnog zakljucka!NIKAKO NE se mesati u 'vakvu instituciju! ;)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jednostavno, dva iskrena i poštena prijatelja... Nema tu velike filozofije. Daleko je, tako, lakše i lepše...

Slazem se u potpunosti. Ali kao neupuceni citalac ove teme to nisam mogao naslutiti a kamoli znati... A koliko "poznajem" Impulsa... Pa nije on Impuls brez veze! :blush:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

He he, Stanislav na delu :blush: Prava svrha posete je bila naravno druzenje...i da mi Sale donese preamp i Lowthere jerbo sam obecao da cu probati Lowthere sto pre. CD...modifikovan je blago meni, samo u Svedskoj, ne u SO. Drugo, u opstoj navali Vintage ludila, to je pre 15 god bio najjaci model HK (7600mkII). Ipak izgleda treba sacekati jos bar 10 da bio bio priznat. Lowtheri su bili iz kutije, apsolutno neusvirani, a zna se da im treba bar 1000! sati da sve dodje na svoje...Amp ima manje od 20 sati rada...Riboni nisu bili ni prikljuceni a Stanislav je celo slusao na Beymu od 20 Eura a ne na Lowthere. Zapravo, najlosija stvar u svemu je bio moj paprikash jer sam stavio previse paprike :( Da ne spominjemo opet Visatone, na kojima se sve cuje, meni niceg ne fali na Sonidima, Lowtherima,...(Zasto mi se preko ekrana pojavljuje text editor ili sta je vec pa ne vidim sta pisem?)DAC ce biti NONOS 1541A (aja), transport CDM4 Philips, zice silver Mundorf, preamp Saletov WOT,...a zvucnici su Sonidi koji trenutno nisu bili tamo. A Beyme i Econo nece ici sa 2a3. Rekoh vec da sam probao i nije to to. Meni odgovara zvuk Sonida i Lowthera, ko oce SET i Beymu nek ne baca pare i ide odma na VT4C ili 845. Eto...skoro da se ni nismo posvadjali ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

"Zapravo, najlosija stvar u svemu je bio moj paprikash jer sam stavio previse paprike"Eto, kažem ja, to je od prevelike treme i želje da se dobro ugoste dragi gosti... Typical...Lepo je što se razlikujemo u ukusima, nazorima i svemu ostalom. Još je lepše što nam to ne smeta da se, mnogo-čemu, savršeno slažemo.Neka uđe deda...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...