Jump to content

Shema Turandot 41/42, ima li neko?


Preporučeni Komentari

Dobra večer,

kao što sam naslov kaže, da nema neko slučajno shemu za dotični Turandot, čini mi se proizvodnja RIZ. Pretraživao sam forum, na par mjesta naš jedinstveni MZM spominje isti sa osvrtom na prošlost ali na tehnikalije nigdje nisam naletio. Možda je do mene, ja sam već dosta puta dokazao da sam zaostao.

Unaprijed se zahvaljujem.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

U svakom slučaju hvala na trudu. Skinuo jesam ali nema šema (po sadržaju ima 284 stranice a u datoteci je 275 str.), ili sam ja nešto zeznuo sa PDF datotekom ili je skraćena verzija. Nešto mi govori da ja imam ili je neko u mojoj blizini imao ovu knjigu u stvarnom obliku a pošto sam senilan ne mogu nikako to izbistriti. Za svaki slučaj, ima li neki alternativni link za skinuti dotičnu knjigu?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Trebam jednom poznaniku pokušati vratiti dotični uređaj u radno stanje a nakon prijašnjeg "čeprkanja" nestručnije/ih osobe/a od mene. Totalno su ga natunirali, ništa mu ne radi kako treba, čak ni brzinomjeri:hihihihi:.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

trazio Turandot nema, ali ima Tosca 51

phono, line stage , power stage - sve je isto sa Turandot 41, sem vumetra

elektronika gramosasije je razlicita - ovo je Unitra smece, nije valjalo ni novo

kod Turandota valjda bese BSR, TDA1151 i valjda jedan BC tranzistor, cela regulacija motora

eo ti izvorni jpg, malo ociscen i napravih pdf, bolje se vidi pri uvecanju

Tosca-51.jpg

Tosca 51.pdf

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...