Jump to content

Pioneer NP-01


oblacic

Preporučeni Komentari

Pozdrav društvo, 

 

Dugo se nisam uključivao, razne obaveze, verovatno i neki glupi izgovori... Uglavnom, jedno vreme sam bio i privatno u tolikoj gužvi da sam muziku slušao isključivo u automobilu. 

 

Od skoro se ponovo sluša muzika u dnevnoj sobi, malo sam s3 digitalizovao, gore pomenuti server pušta stare i nove pesme sa Spotify aplikacije. 

 

Ali, od skoro mi ne radi analog audio out, samo optika. To i nije neki problem za Spotify, ali ako želim internet radio, BT streaming ili muziku sa usb-a, neće da može.

Uređaj je van garancije, a firma koja je pružala usluge servisa više ne radi. Da li neko zna na koju adresu se mogu obratiti za servis i popravku? 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 4
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

pre 8 časa, zika reče

51-additional-information-stereo-receive

Pozdrav za Oblačiće oko Krtole i airport-a .:) Mahnite ka Bigovi.

Hvala za pozdrave, danas je bio divan dan za rad u bašti. 

@NIXIE, @zika

Elem, probao sam ja fabrički reset, ne utiče na rad uređaja, nema opcije u meniju da se analog ugasi kao što sam imao na jednom starom dvd plejeru. 

"kvar" je krenuo kada sam premeštao pojačalo i plejer u drugu sobu, a kako nisam imao kako da ih napojim strujom koristio sam produžni kabl. Pri uključivanju mi je kabl na kontaktu sa utičnicom napravio zvuk "šmerc"... Od tada nema analog out. 

 

I šta ćemo sad? 

Izmenjeno od oblacic
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...