Jump to content

2SK170/2SJ74


gaggia

Preporučeni Komentari

Znam od ranije da mnogima trebaju i da je bilo kod kineza i oni bi bili naruceni.. kako ih je sve manje, mnogim forumasima su potrebni, iniciram da se napravi GB, jer drugu ideju nemam, niti volje da sam organizujem i taj GB (jos onaj cuveni nisam ni dovrsio). Prosto zelim da ljudi dobiju ono sto im treba, a kako ide zima i svako pocinje uveliko da kuva svoju zimnicu, mozda nije los trenutak da se organizuje i ovo.Dakle, neka se nadju dvojica koja ce se medjusobno pomagati da organizuju GB - iscimajte Guju za pocetak i sa njim se konsultujte oko mesta za nabavku, kasnije za placanje i transport (nadam se da mi on nece zameriti, da mi nece oduzeti zivot kad me bude video, zbog ovoga..). Proveriti, ukoliko je moguce da li su fetovi ok ili fake, naravno pre bilo kakvog ulaska u trgovinu.Koliko je do mene i toga sta, kako, gde, pomoci cu organizatorima, pritom ne zeleci da ikakvu odgovornost preuzimam na sebe vezano za ishod..Imajte na umu iskustva predjasnjih GB.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 56
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Hoću ja još dva para ali samo ako Gagi vodi ceo GB :D

Gagi, ako te Guja ne eliminiše, ja ću... :dosta:

Pa jel' pričam ja da je mazohista, ali nema ko da sluša :notthinking::msn-rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

odakle bi se narucili tranz.? sta se nudi, kvalitet, cena ;) ?

hajd procitaj prvi post, hajde, molim te..

@all

ovo je dakle najdobronamerniji predlog, kako stici do tih fetova, a da ne kosta dosta, obzirom da su i retki i ckupi.. u neku ruku pocinjem da verujem da zaista jesam mazohista.. :wavecry:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

opet da ponovim - bez organizatora stvar ce se razvuci... treba da se pita Guja u vezi izvora, placanja i transporta, a to je obaveza onog ko se organizacije prihvati, zajedno sa pravljenjem spiska i prikupljanjem novca

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

opet da ponovim - bez organizatora stvar ce se razvuci... treba da se pita Guja u vezi izvora, placanja i transporta, a to je obaveza onog ko se organizacije prihvati, zajedno sa pravljenjem spiska i prikupljanjem novca

Taman si se uhodao kao organizator oko GB, zasto bi te menjali sad...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Taman si se uhodao kao organizator oko GB, zasto bi te menjali sad...

pa jest`, telo i dusa su mi se navikli na oblik i status onoga ko visi na stubu srama..mora malo da odviknem da bih opet u punom smisllu mogao da dozivlm te slatke muke..

:msn-rofl:

sta se bre ti keslis prac?! :roll1:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...