Jump to content

ALPS RK168 50KAX2 100KAX2 Group Buy


Fukushima

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 552
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Evo konacne tabele:

Dobro, znači pošalji mi PP sa brojem tekućeg (ako neće biti javno objavljeno) i sutra uplaćujem 20$ po prodajnom kursu Komercijalne Banke na dan uplate. Obaviću to u jutarnjim satima da možeš da u istom danu izvršiš konverziju u $$$. Troškovi slanja (AKS, Post Express, BEX, kojigod) po preuzimanju, a razlika za kesicu/kovertu i trud...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo konacne tabele:

Dobro, znači pošalji mi PP sa brojem tekućeg (ako neće biti javno objavljeno) i sutra uplaćujem 20$ po prodajnom kursu Komercijalne Banke na dan uplate. Obaviću to u jutarnjim satima da možeš da u istom danu izvršiš konverziju u $$$. Troškovi slanja po preuzimanju (postexpres, aks...), a razlika za kesicu/kovertu i trud...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ovaj tip nije normalan.. sad bi mu se natalambasao bambusa za ovakav nacin trgovine.. dakle imamo posla izgleda sa polupismenom dilejom koja izgleda nesto ili mulja ili mu nisu sve ovcice na broju ili ovo nikad ili jako retko radi! ne bih da miniram GB, ali mi nje jasno kako mu to iskrsavaju takve stvari, bez obzira na sve...bas bih voleo da se javi ovde i lepo svima objasni sta i koliko kosta..da ne pukne posle po Borku..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Гаггиа, Борко води овај ГБ, на њему је да сумња у вези 4% а не на теби. Мени не смета.На нама је да пристанемо или не.

jeste tako je, ali zasto onda ti prozivas tommy-ja, kadje jedino sto treba da radis da odaberes pristajes li ili ne, kada bude doslo do objasnjenja?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

zeone, nisi shvatio, ono što si napisao gore ne znači ništa. u tom smislu jedan razlog više da i ne napišeš.zene, "4% je Paypal fee koji placa primalac novcato je standardna procedura " ne pije vodu jer je ovaj gb prebacio dobrano količinu pa i cena (po komadu a na ovu količinu) ne može biti jedinična već manja. u tom smisli tih nekoliko posto treba da ide na teret prodavca.treba li neko da uporedi poslovnost i tarifu iz prethodne, fet-gb da bi se videlo ko je poslovan a ko xxxxx da ne napišem pravo ime za to.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dobro da ne tupimo jel pristajete na tih 4% vise je princip u pitanju nije neka kinta, ja sam samo hteo da se ogradim...

Joj, batali se ograđivanja... Ako propadnem za tih 4%, onda je valjda i sam Bog hteo da propadnem... Daj PP pre nego padnem u krevet, da odmah ujutro mogu u banku da rešim plaćanje.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...